Filli boya, Intermob mobilya fuarı’nda

Filli Boya, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü’nde gerçekleştirilecek Intermob 2013 Fuarı’nda yer alıyor

Filli boya, Intermob mobilya fuarı’nda

04 Ekim 2013 / emlakwebtv
Filli Boya, bu yıl 16.’sı gerçekleştirilen Intermob 2013 Fuarı’ndaki; 5. salon 509’nolu standında; sektör temsilcileri, çalışanları ve ziyaretçileriyle bir araya geliyor. Filli Boya fuarda, nitelikli mobilya boyalarını ve üstün özellikli vernik serilerini tanıtacak.

Bu yıl mobilya boyaları grubu olarak fuarda yer alacak olan Filli Boya, EN 71/3 standardına uygun Vital Su Bazlı Mobilya Boya ve Vernikleri serisini tanıtacak. Fuarda; Caparol firması tarafından Alman teknolojisiyle tasarlanmış Technic System ürünlerinin yanı sıra; mobilya üretiminde metrekare başına minimum ürün gramajı ile yüksek verimlilik sağlayan ve kısa sürede kuruma özelliği taşıyan UV Sistem Boya ve Vernik Teknolojileri serileri de tanıtılacak.

Sağlığa zararsız Vital serisi geliştirildi
Geliştirdiği kullanıcı dostu, insan sağlığına zararlı katkı maddesi içermeyen Vital Serisi ürünleri, günlük hayatta mobilya boyalarından kaynaklanan tehlikelere karşı yüksek koruyuculuk sağlıyor. Vital Serisi, sararmaz yapısıyla uzun yıllar mobilyaların rengini korurken, kuruduktan sonra koku yayılmasını da engelliyor.

Vital Serisi; sağlığa duyarlı ve pratik
Su bazlı olma özelliğine sahip Vital Serisi, *EN71-3 Avrupa standartlarına uygun olup insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor. Ağır metaller içermemesi ve kokusuz olması sebebiyle özellikle bebek ve çocuk odası mobilyalarında tercih ediliyor. Çocuk odasının yanı sıra; banyo, mutfak, yatak odası, büro mobilyaları gibi tüm uygulama alanlarında tüketiciler Vital Serisi ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Daima üstün özellikli ürünler geliştiren insan ve çevre sağlığına duyarlı Filli Boya, Vital Serisi ile boya ve vernik uygulaması sırasında ortaya çıkan göz yanması, nefes almakta güçlük çekme gibi olumsuz etkileri de ortadan kaldırıyor.

Filli Boya, fuardaki standında, mobilya boyaları ve üstün özellikle vernik serilerini tanıtırken ziyaretçilerinin sorularını da yanıtlamak için ekibiyle hazır bulunacak. Filli Boya, her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretçilerin buluşma noktası olacak.

Intermob, toplam 61.543 profesyoneli ağırladı
2012 yılında 12 salonda, 98.000 m2 sergi alanında, 28 ülkeden 855 firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla gerçekleşen Intermob, 5 gün boyunca 94 ülkeden 6904’ü yabancı olmak üzere, toplam 61.543 profesyoneli ağırlamıştır.

Firma Bilgisi: Filli Boya