Filli Boya ve Mudo, Bukombin.Com’da buluşuyor

Filli Boya, Mudo ve Bukombin.com işbirliği ile 25 Ekim tarihinde hayata geçirilecek yarışmada herkes kendi yaşam alanının mimarı olma ayrıcalığını yaşıyacak

Filli Boya ve Mudo, Bukombin.Com’da buluşuyor

28 Ekim 2013 / emlakwebtv
İnteraktif bir yarışma ile yeni bir heyecana imza atmaya hazırlanan Filli Boya, ziyaretçilerine kendi tarzında kombinler yaratma fırsatı vererek, hem eğlenip hem kazanma şansı sunuyor. Filli Boya, Mudo ve Bukombin.com işbirliği ile 25 Ekim tarihinde hayata geçirilen bu yarışmada herkes kendi yaşam alanının mimarı olma ayrıcalığını yaşıyor.

Yarışmacılar, Evim ve Tarzım bölümünden diledikleri kombini oluşturabiliyor
Bu yeni kampanya ile kullanıcılar Filli Boya’nın facebook sayfasından ulaşabilecekleri Evim ve Tarzım bölümünden diledikleri kombini oluşturabiliyor. Kullanıcılar kendi tarzını yansıttığını düşündüğü en iyi dekorasyon ya da stil kombinini oluşturarak yarışmaya katılabiliyor.

Sosyal medyaya kendi tarzlarıyla damgasını vuracak olan ziyaretçiler, kombinlerini oluşturduktan sonra jürinin beğenisine sunuyor. 15 gün sonunda jüri tarafından seçilecek birinciye alt limitsiz 100 TL’lik, ikinciye alt limitsiz 75 TL’lik, üçüncüye alt limitsiz 50 TL’lik Mudo.com.tr’den alışveriş ve 15 lt AlpinaSilan kazanma şansı yakalıyor. Genel oylama ile belirlenerek en çok oy alan 10 kombinin sahibi ise Mudo.com.tr’den 100 TL alt limitli 50 TL’lik alışveriş şansı ve 7,5 lt’lik AlpinaSilan kazanacak.

Firma Bilgisi: Filli Boya