Filli Boya, yeni mobilya boyalarını tanıttı

Filli Boya, yeni Mobilya Boya ürünlerinin lansmanını gerçekleştirdi. Gebze Fabrikası'ndan gerçekleştirilen sunuma, çok sayıda Filli Boya bayisi de katılım gösterdi

Filli Boya, yeni mobilya boyalarını tanıttı

Boya sektörönün önde gelen firmalarından Filli Boya, yeni Mobilya Boya ürünlerinin lansmanını yaptı. ULTRA, SUPER ve FINE serisi olarak isimlendirilen ürünlerin lansmanı Gebze Fabrikası'ndan gerçekleşti. Etkinliği çok sayıda bayi de katılım gösterirken, Filli Boya yeni ambalajları ile de beğeni topladı.

Filli Boya'nın yeni Mobilya Boyaları grubu
Filli Boya tarafından geliştirilen Ultra serisi, yüksek sararmazlık ve mükemmel netlik özelliği ile ilk günkü görünümünü koruyan mobilyalara ulaşmayı sağlıyor. Ürün ayrıca Poliüretan MDF Bariyer ve Ahşap Bariyer özelliği ile de uygulama yüzeyinden kaynaklanan sorunların giderilmesine olanak tanıyor. 

Filli Boya, yeni mobilya boyalarını tanıttı

Super ismini taşıyan seri de üstün sararmazlık özelliği ve dik yüzeylere çok iyi yayılma performansına sahip. 4+1 Poliüretan Boya ile poliüretan boya pazarına ait ürün, aynı zamanda üstün kuruma performansıyla da dikkat çekiyor.

Filli Boya'nın geliştirdiği son ürün olan Fine serisi de Poliüretan Panel Kapı Boyası ile çok daha beyaz ve tok görünümlü, daha kaliteli yüzeyler elde edilmesine olanak tanıyor. Bu ürün de üstün bir yayılma özelliğine sahip.

Konuşan kodlar tanıtıldı
Filli Boya etkinlikte ayrıca, yeni geliştirilen kod sistematiğini de bayilere tanıttı. Sektörde bir ilk niteliği taşıyan konuşan kodlar, kullanıcı ve bayiler için kolaylık sağlayacak şekilde tasarlandı.