Filli Boya'dan okullara "renksel dönüşüm"

Filli Boya, "Filli Okul" projesini başlattığı 2008 yılından bu yana 2.5 milyon metrekareden fazla okul alanını renklendirdi

Filli Boya'dan okullara

Filli Boya'nın 2008 yılında başlayan Filli Okul projesi kapsamında 2.5 milyon metrekarenin üzerinde alanın renklendirme işlemi tamamlandı. Filli boya 500 binden fazla öğrencinin eğitim gördüğü bine yakın okulun renklendirmesini tamamladı.

Filli Boya'dan okullara: Renksel dönüşüm
Çocukların daha iyi şartlarda eğitimini desteklemek amacıyla 2008 yılında başladığı Filli Okul projesine devam eden Filli boya, Anadolu'nun sosyo-ekonomik problemler yaşayan küçük il, ilçe ve kırsal kesim okullarını renklendirme çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye'nin dört bir yanındaki okulların sağlıklı ve modern eğitim şartlarına kavuşturulması yönünde çalışmalarını sürdüren Filli Boya, yeni eğitim öğretim yılında da çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. 

Filli Boya'dan okullara "renksel dönüşüm"

Yeni eğitim öğretim yılı ve Filli Boya
Filli Boya tarafından yapılan açıklamada, "Filli Okul" projesinin kurumsal sorumluluk projelerinden biri olarak taşıdığı öneme dikkat çekilerek okulların boyanmasının öğrenci ve eğitimcilerin, öğrenme ve öğretme isteklerine olumlu katkı sunacağına vurgu yapıldı. Filli Boya gençlerin hak ettiği şartlarda eğitim görmeleri yönünde çalışmalarına hız vereceğini açıkladı.

Binin üzerinde okul boyandı
Filli Boya'nın 2008 yılında başlattığı Filli Okul projesi kapsamında boyadığı alan metrekarekis 2.5 milyonu aştı. Filli Boya, bu süre içerisinde 500 binden fazla öğrencinin eğitim gördüğü 1.000'in üzerideki okulun renklendirmesi üzerine çalıştı. 

 

Firma Bilgisi: Filli Boya