Finansbank’tan Tuzla Viaport Marine’e destek!

Viaport Properties’in Tuzla Viaport Marine projesinin finansmanını Finansbank sağlayacak. Tarafların katılacağı imza töreni 15 Mayıs perşembe günü Swissotel'de gerçekleşecek

Finansbank’tan Tuzla Viaport Marine’e destek!

8 Mayıs 2014 / Emlakwebtv
Via Properties'in Tuzla Viaport Marine projesinin finansmanını Finansbank sağlayacak. Bu vesile ile Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahinbaş ve Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar’ın da yer alacağı bir imza töreni düzenliyor. Finansbank, Tuzla Viaport Marine imza töreni için şu açıklamayı yaptı: 

"Finansbank olarak, Türkiye'nin büyümesinde önemli olduğunu düşündüğümüz gelir getiren gayrimenkul, enerji, altyapı ve özelleştirme finansmanları başta olmak üzere proje finansmanındaki aktif rolümüzü devam ettiriyoruz. İçinde bulunduğumuz yıl proje finansmanındaki yüksek hedeflerimizi destekler nitelikte, Türkiye'nin gayrimenkul ve perakende sektöründe önde gelen gruplarından Via Properties ile başarılı bir finansman ortaklığına imza atıyoruz. Toplam 125 milyon euro tutarındaki kredi ile grubun mevcut projelerinin yanı sıra Tuzla Viaport Marine projesinin finansmanının sağlanması da hedeflenmektedir. İmza töreni, Finansbank Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sinan Şahinbaş ve Via Properties Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ev sahipliğinde, her iki şirketten üst düzey yöneticilerin de katılımıyla 15 Mayıs perşembe günü gerçekleştirilecektir. İmza töreni Swıssotel - Genevre Salonu’nda saat 09:30’da düzenlenecek."

Proje Bilgisi: Viaport Marin