Finansbank'tan "Gayrimenkul Proje Finansmanı"

Finansbank, geliştirdiği Gayrimenkul Proje Finansmanı ile Yap-Sat ve kentsel dönüşüm projelerinin finansmanı ve danışmanlık sürecine katkı sunmayı sürdürüyor

Finansbank'tan

Finansbank, yap-sat ve kentsel dönüşüm projelerinin finansmanında şirketlere önemli avantajlar sunmaya devam ediyor. Gayrimenkul Proje finansmanı ile en doğru ihtiyacı tespit eden ve en doğru ürünleri sağlayan Finansbank, danışmanlık ve finans hizmeti vermeyi sürdürüyor.

Gayrimenkul sektöründe de finansçı yaklaşım
Finansçı yaklaşımının inşaat sektörüne yönelik finansman hususunda fark yarattığını söyleyen Finansban Kobi ve Tarim Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Metin Karabiber, "Gayrimenkul Proje Finansmanı" ile klasik bankacılık hizmetlerinin çok ötesine geçildiğini vurguladı. Kentsel dönüşüm ve yap sat projeleri özelinde ihtiyaç duyulan noktalara yönelik olarak modelleme yaptıklarını da vurgulayan Karabiber:

"“Gayrimenkul Proje Finansmanı ile yapımdan satışa tüm adımları takip ederek inşaat firmalarımızla omuz omuza çalışıyoruz. Bu yeni ürünümüz ile ‘sadece kredi veren banka’ değil, ‘çözüm ortağı’ olduğumuzu bir kez daha göstermiş olduk." dedi

Hem teminat hem de limit vadesi konusunda müşterilere faydalı olabilecek hizmetler sunmaktan ve Kentsel Dönüşüm Süreci ile Yap-Sat etkinliklerine destek sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını da vurgulayan Karabiber, inşaat firmalarının inşaat yapımı esnasında kardşılaştığı satış baskısı, teminat sıkıntısı gibi zorluklarla karşılaymadan işlerine devam etmelerini sağladıklarını da sözlerine ekledi. Karabiber:

"Böylece firmaların, risklerini minimize ederek uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz" dedi.