Finia Paşapark Pendik

Finia Yapı projesi olan Finia Paşapark Pendik Yayalar Mahallesi'nde inşa ediliyor

Finia Paşapark Pendik

Finia Paşapark Pendik'de Finia Yapı tarafından hayata geçiriliyor. Hemen teslim edilen Finia Paşapark Pendik Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak tasarlanıyor. Finia Paşapark Pendik Evleri büyüklükleri de 40 metrekare ile 185 metrekare arasında değişiyor.

Finia Paşapark Pendik toplam 178 adet daireden meydana geliyor ve 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlandırılıyor. Finia Paşapark Pendik 6 katlı 5 bloktan oluşuyor. Finia Paşapark Pendik satılık daire sahiplerine otopark, güvenlik, çocuk oyun alanları ve spor alanları gibi sosyal donatı imkanları sağlıyor.

Finia Paşapark Pendik Evleri ankastre takımlarla beraber teslim ediliyor. Merkezi ısıtmanın yer aldığı Finia Paşapark Pendik projesinde ısı pay ölçere de yer veriliyor. Finia Paşapark Pendik kiralık daire fiyatlarının 600 TL'den başlaması öngörülüyor. Finia Paşapark Pendik satılık daire fiyatları ise 263 bin TL ile 327 bin TL arasında değişiyor.

Finia Paşapark Pendik nerede?
Finia Yapı projesi olan Finia Paşapark Pendik Yayalar Mahallesi'nde inşa ediliyor. Finia Paşapark projesi Sabancı Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Pendorya, Neomarin ve Via Port Alışveriş Merkezlerine ve Sabiha Gökçen havalimanına yakın konumda yükseliyor.

Finia Paşapark Pendik adres bilgileri: Yayalar Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. No : 31 P.K. 34909 Pendik/İstanbul

Finia Paşapark Pendik telefon numarası: 0 216 307 05 82

"Finia Paşapark Pendik" Başlıklı Haberin Galerisi

Finia Paşapark Pendik

Finia Paşapark Pendik

Finia Paşapark Pendik

Finia Paşapark Pendik

Firma Bilgisi: Finia Yapı
Proje Bilgisi: Finia Paşapark