Fırtına'da inşaatlar döküldü

İstanbul'da öğleden sonra etkili olmaya başlayan şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle şehrin değişik semtlerinde inşaat kazaları yaşandı

Fırtına'da inşaatlar döküldü

İstanbul'da öğleden sonra etkili olmaya başlayan şiddetli rüzgar ve fırtına nedeniyle Elmadağ semtinde yer alan bir inşaatın iskelesi çöktü. Saat 15.30 sıralarında meydana gelen olayda, ilk belirlemelere göre 5 kişi hafif yaralandı.

Taksim-Şişli kavşağındaki Cumhuriyet Caddesi üzerinde yer alan bir inşaatın yapımında kullanılan iskele, fırtınanın uyguladığı baskı sonucunda büyük bir gürültüyle çöktü. Çevreye yakın yerlerdeki vatandaşların panik halinde kaçıştığı olay sırasında, ilk belirlemelere göre 5 kişi hafif biçimde yaralandı.

Sultanbeyli'de 2 işçi yaralandı
Sültanbeyli'de meydana gelen bir başka olayda ise, yine şiddetli rüzgar nedeniyle bir inşaattaki paravanlar uçtu. Sultanbeyli'de ilk belirlemelere göre 2 işçi yaralandı.  Yine Merter'de de, fırtına ile birlikte bir inşaattaki tahta paravanların araçların üzerine düşmesi sonucunda çok sayıda araç hasar gördü ve trafik durma noktasına geldi.