Fiyat avantajı, Suare’ye yok sattırdı

E7 Grup ve Selimoğlu İnşaat’ın Ataşehir Örnektepe’deki 206 konutluk Suare Residence projesinde son 20 daire kalırken, projenin teslimi ise Aralık 2013’te yapılacak. Proje daire fiyatları 200 bin TL’den başlıyor

Fiyat avantajı, Suare’ye yok sattırdı

12 Haziran 2013 / Bülent Yoldaş / Posta Gazetesi

İnşaat, yapı market, enerji ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteren E7 Grup ve Selimoğlu İnşaat ortaklığında Ataşehir Örnek Mahallesi’nde inşaatı devam eden Suare Residence projesinde sona yaklaşılıyor. Toplam 206 adet konutun ve 3 ticari birimin yer aldığı Suare Residence' ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 rezidans daire seçenekleri bulunuyor. Suare Residence'da 206 adet konuttan sadece 1+1 tipindeki 20 daire kalırken, projede daire teslimleri ise Aralık 2013’te gerçekleştirilecek. Suare Residence’te daire fiyatları 200 bin TL ile 400 bin TL arasında değişirken, anlaşmalı bankalardan uygun kredi kullanmakta mümkün.

‘Uygun fiyat sunuyoruz’
E7 Grup CEO’su Ersin Aydeniz, Göztepe’de Optimum Alışveriş Merkezi ve E-5’e yakın konumda bulunan Suare Residence’ın 5 bin metrekarelik arsa üzerinde 10’ar katlı 3 blok halinde yükseldiği bilgisini vererek, “İnsanlarımız düzgün, kaliteli ve güvenilir yaşam alanlarında yaşamak istiyor. Suare Residence projesiyle insanımıza uygun fiyat ödeme seçenekleriyle güvenilir bir yaşam alanı sunmayı hedefledik. Suare Residence projesinde fitness center, Türk hamamı, sauna, her blokta lobi, yeşil alanlar ve çocuk oyun alanları gibi sosyal donatılar yer alıyor. Aralık 2013'te tamamlamayı planladığımız Suare Residence, 7 gün 24 saat güvenlikli bir yaşam sunacak” diye konuştu.

Sırada yeni projeler var
Ersin Aydeniz E7 Grup olarak uzun yıllardır yapı malzemesi sektöründe gerek perakende gerekse proje bazlı satışlar yaptıklarını ifade ederek, yapı malzemeleri sektöründeki tedarikçi yönümüzü kendi projelerimizde maliyet avantajına dönüştürüyoruz ve bu maliyet avantajını, uygun fiyat olarak müşterilerimize yansıtıyoruz” dedi. Aydeniz, önümüzdeki dönemde E7 grup olarak konut sektöründe daha aktif rol alacaklarını vurgulayarak, yeni proje hazırlık çalışmalarının devam ettiği bilgisini verdi.