Flex Kurtköy satılık daireler alıcılarını bekliyor

Flex Kurtköy Dumankaya projesi olarak fiyat güncellemeleri yapıldı. Büyük bir oranda satışların tamamlandığı Flex Kurtköy satılık daireler alıcıları ile buluşmayı bekliyor

Flex Kurtköy satılık daireler alıcılarını bekliyor

Dumankaya’nın Kurtköy projelerinden biri olan Flex Kurtköy home ofis olarak tasarlandı. 5 blok ve 376 adet home officeten meydana gelen Flex Kurtköy’de stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelere yer verildi. Yaşamın başladığı Flex Kurtköy satılık ve kiralık daireler ise hala yoğun bir şekilde talep görüyor.


Flex Kurtköy satılık daire taleplerinin bu kadar yoğun olma sebeplerinden biri de sosyal olanaklar olduğu açıklandı. Flex Kurtköy kiralık ve satılık daire sahibi olanlara toplantı salonları, lobi hizmetleri, fitness salonu, çocuk oyun alanı, alışveriş birimleri, kademeli yansıma havuzları, teras bahçeler, yürüyüş ve koşu parkurları, açık ve kapalı otopark ayrıca 24 saat güvenlik hizmetleri verildi.


Flex Kurtköy satılık daire özellikleri
Flex Kurtköy satılık ve kiralık dairelerin hepsi Home Office. Bu daireler ise stüdyo, 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlandı. 56 metrekare ile 154 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip olan Flex Kurtköy satılık daireler 2014 Ocak ayı itibariyle 176 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.


Güvenlik Özellikleri: Resepsiyon, güvenlikli giriş, güvenlik kameraları, 24 saat güvenlik, konut güvenliği, çelik kapı, yangın ve duman dedektörü.
Genel Özellikler: Bahçe ve Park, depo alanı, kapalı otopark, bakkal / market, asansör.
Teknik Özellikler: Merkezi sıcak su, su deposu, doğalgaz, jeneratör.


Flex Kurtköy satılık daire fiyatları
176 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Flex Kurtköy satılık daireler için 2014 Ocak ayı fiyat listesi şu şekilde açıklandı: 56 metrekare stüdyo home ofislerde 176 bin lira ile 196 bin 240 lira arasında, 61 metrekare 1+1 home ofislerde 193 bin 600 lira ile 198 bin 880 lira arasında değişirken, 73 metrekare 1+1'lerde 224 bin 400 lira, 91 metrekare 2+1'lerde 270 bin 160 lira, 154 metrekare 2+1'lerde 489 bin 280 liradan satışta.
Banka kredisi ile 120 aya kadar taksitli olarak veya firma bünyesinde 36 ay vade farksız olarak ödemelerin bulunduğu Flex Kurtköy projesi; Pendik ilçesine bağlı markalı konut projelerin kalbi olan Kurtköy Mahallesi’nde.


11 dönüm arazi üzerinde yer alan Flex Kurtköy satılık ilanlarında en çok dikkati çeken ise konut sahiplerine vermiş olduğu hizmetler. Residence hizmetleri alabilen konut sahipleri bunlar için Flex Kurtköy’de herhangi bir aidat da ödemeyecek.


Hemen teslim edilen Flex Kurköy satılık Home Officeler; TEM ve E-5 karayolları arasında bulunuyor. TEM Kurtköy gişelerine 2 km, Sabiha Gökçen Havaalanına da 2 km mesafede. İETT otobüs durağı ve minibüs geçiş hatlarına da oldukça yakın konumda hayat bulan proje, Pendik Hızlı Feribot ve Deniz Otobüsü İskeleleri ile İstanbul’un değişik noktalarına kadar ulaşım imkanı sağlanmış oluyor.


Flex Kurtköy iletişim bilgileri
Telefon: 444 7 222

Proje Bilgisi: Köy