Flipper Residence'de son fırsatlar

Bodrum Yalıkavak'ta hayata geçirilen Flipper Residence projesinde son 15 daire sahibini bekliyor

Flipper Residence'de son fırsatlar

Bodrum'un en hızlı gelişen bölgelerinden biri olarak gösterilen Yalıkavak Tilkicik Koyu'nda hayata geçirilen Flipper Residence'de kalan son 15 daire de sahibini bekliyor. Özen dizaynı ve denize 30 adımlık mesafesiyle dikkat çeken dairelerin genişlikleri ise 85 metrekare...

Flipper Residence'de son fırsatlar
Bodrum'un doğal güzellikleriyle tanınan semti Yalıkavak'ta yükselen Flipper Residence, Club Flipper bünyesinde hayata geçiriliyor. Proje, Bodrum-Milas havalimanına ise 35 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 

Flipper Residence fiyatları
Tilkicik Koyu'nda yükselen emsal projelerde metrekare fiyatlarının 12 bin doları bulan düzeyine rağmen, Flipper Residence metrekare fiyatları 6 bin dolar olarak belirlendi. Yatırımcı firma tarafında 1 sene içinde yüzde 30 prim garantisi verilen Flipper Residence'de, bu sene zarfında fiyatların 8 bin dolara yükselmesi bekleniyor. Projede fiyatlar, 500 bin dolar ile 950 bin dolar arasında değişiyor. 

 

Flipper Residence'de son 15 daire için fırsat sürüyor

 

Flipper Residence sosyal donatıları
Aylık aidatları 750 TL olar projeden ev alanların otelin sunduğu tüm olanaklardan da yararlanabiliyor. Flipper Residence'de ayrıca, havuz, housekeeping, teknik servis, concierge servisi ve havalimanı transferleri gibi hizmetlerden yararlanmak mümkün. 

Proje Bilgisi: flipper residence