Florist Florya

Gül İnşaat imzası ile yükselen Florist Florya 3+1, 4+1 ve 6+2 konut tiplerinden meydana geliyor

Florist Florya

Gül İnşaat imzası ile yükselen Florist Florya 3+1, 4+1 ve 6+2 konut tiplerinden meydana geliyor. 2 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Florist Florya 12 adet daireden oluşuyor. Florist Florya satılık daire büyüklükleri ise 114 metrekare ile 393 metrekare arasında değişiyor. Projede 6+2 dubleks daireler de yer alıyor. 

Florist Florya projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar arasında güvenlik, deniz manzarası ve kameralı güvenlik bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; çamaşır odası, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer ve balkon. 

Florist Florya

Florist Florya fiyatlarının 750 bin dolar ile 2 milyon 600 bin dolar arasında değişmesi bekleniyor. Florist Florya'dan ev sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Proje ile ilgili detaylı bilgileri satış ofisinden alabilirsiniz. 

2 bloktan meydana gelen projenin yüzde 75'i yeşil alanlar için ayrılmış durumda. İstanbul Florya'da yükselen Florist, Hatboyu Caddesi'nde inşa ediliyor. Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. Hemen teslim olan Florist Florya'da kiraların yüksek olması bekleniyor. 

Florist Florya

Florist Florya adres bilgisi : Hatboyu Caddesi Kırserdar Sokak No: 61 Florya - Bakırköy - İstanbul 

Florist Florya iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0212 662 68 68 
Web adresi : floristflorya.com
E-posta adresi : info@floristflorya.com

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Florist Florya