Florya Ekşinar Konakları hemen teslim

Eroğlu Gayrimenkul’un Florya’da Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında, yer alan projesi Florya Ekşinar Konakları’nda, 1+1 daireler, 450 bin TL’den başlıyor

Florya Ekşinar Konakları hemen teslim

Eroğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen Florya Ekşinar Konakları’nda, 2. Etap satışlar sürüyor. 21 bin 337 metrekarelik geniş bir arazi üzerine kurulan projede, 76 metrekare ile 463 metrekare arasında 1+1'den 7+2'ye kadar değişen daireler bulunuyor. Bir adet kapalı havuzu ve çocuklara özel kapalı havuzu, çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahalarıyla da lüks bir site yaşamı sunuluyor.

450 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim
Florya Ekşinar Konakları’nda 1+1 daireler 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla hemen teslim ediliyor. Florya Ekşinar Konakları’nda farklı tiplerde 76 ve 82 metrekarelik seçenekleri bulunuyor.

Florya Ekşinar Konakları nerede?
Atatürk Havalimanı, okullar, hastaneler ve alışveriş merkezlerine yakın mesafede konumlanan Florya Ekşinar Konakları, her türlü ulaşım noktalarına yakınlığıyla da cazip bir yaşam merkezi. E-5 Karayolu ile direkt yan yol bağlantısı ve metrobüs hattına yakınlığının yanı sıra, sahil yoluna ve deniz ulaşımına olan mesafesiyle de ayrıcalık sağlıyor.

 

 

 

Proje Bilgisi: Ekşinar Konakları