Florya Ekşinar Konakları’nda son etap satışa sunuldu

Eroğlu Gayrimenkul’ün Florya Ekşinar Konakları projesinde son etap satışlar başladı. Hemen teslimle, 1+1 daireler 450 bin TL, ofisler 550 bin TL’den başlıyor

Florya Ekşinar Konakları’nda son etap  satışa sunuldu

Eroğlu Gayrimenkul’ün projelendirdiği Florya Ekşinar Konakları’nda, özel bir kampanya başlatıyor. Farklı tiplerde 76 ve 86 metrekarelik seçenekleri bulunan 1+1 dairelere 450 bin TL’den, ofislere 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor.

Atatürk Ormanı’nın hemen yanı başında, deniz manzaralı geniş bir arazi yükselen Florya Ekşinar Konakları’nda 76 metrekare ile 463 metrekare arasında 1+1'den 7+2'ye kadar değişen daireler ayrıcalıklı bir gelecek fırsatı sunuluyor.  Tüm aile fertleri düşünülerek kurgulanan sosyal donatıları arasında bir adet kapalı havuzu ve çocuklara özel kapalı havuzu, çocuk oyun ekipmanları, fitness salonu, sauna, Türk hamamı, masaj odası, aerobik salonunu, cafe, basketbol sahaları bulunuyor.

 

Florya Ekşinar Konakları nerede konumlanıyor?
Avantajlı konumuyla da cazip bir yaşam merkezi olan projenin E-5 Karayolu ile direkt yan yol bağlantısı bulunuyor; metrobüs hattına, sahil yoluna ve deniz hatlarına kolay ulaşım sağlanabiliyor. Atatürk Havalimanı’na, okullara, hastanelere ve alışveriş merkezlerine kısa bir sürede ulaşılabiliyor.

Florya Ekşinar Konakları adres: Florya Şenlik Mah. Ekşinar Sok. No:48 Florya / İstanbul

Ekşinar Konakları’na nasıl gidilir?
Florya Ekşinar Konakları’na E-5 karayolu ile metrobüs hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca sahilyolu ya da deniz ulaşımı ile ulaşım sağlanabilen Ekşinar Konakları E5’in hemen üzerinde konumlandırılıyor.

 


Proje Bilgisi: Ekşinar Konakları