Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatları!

Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatları ve ödeme planı haberimiz detayında yer alıyor

Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatları!

Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Florya Ekşinar Konakları 8’er katlı 6 bloktan meydana geliyor. Florya Ekşinar Konakları 73 bin 796 metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. Florya Ekşinar Konakları 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2, 6+2, 7+2 dairelerden meydana geliyor ve Florya Ekşinar Konakları satılık daire büyüklükleri 76 metrekare ile 463 metrekare arasında değişiyor. Toplam 230 adet konut, 73 adet home ofis ve 5 adet ticari birimin yer aldığı Florya Ekşinar Konakları Küçükçekmece’de inşa ediliyor.

Florya Ekşinar Konakları

Florya Ekşinar Konakları satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sağlıyor. Florya Ekşinar Konakları fitness salonu, aerobik salonu, güneşlenme terası, yüzme havuzu, buhar banyosu, Türk hamamı ve cafe gibi imkanları konut sahiplerine sunuyor.

Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatları
Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatlar 535 bin TL'den başlıyor. Projede ofis bedelinin yüzde 30'u peşinat olarak ödendiğinde, kalan bedel 30 ay vade farksız vadelendiriliyor.

Florya Ekşinar Konakları nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Florya Ekşinar Konakları E5 Yolu üzerinde konumlandırılıyor.

Florya Ekşinar Konakları adres: Florya Şenlik Mah. Ekşinar Sok. No:48 Florya / İstanbul

Florya Ekşinar Konakları

florya Ekşinar Konakları’na nasıl gidilir?
Florya Ekşinar Konakları’na E-5 karayolu ile metrobüs hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca sahilyolu ya da deniz ulaşımı ile ulaşım sağlanabilen Ekşinar Konakları E5’in hemen üzerinde konumlandırılıyor.

Florya Ekşinar Konakları yol tarifi
E-5 otoyolundan İstanbul istikametinde giderken, Küçükçekmece Belediyesini geçtikten 700 metre sonra yan yola girilerek güney yönde uzanan Yeşilköy caddesini takip etmek suretiyle sağlanır. Florya kavşağından Florya caddesine girilerek, yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra sağ kolda bulunan Hürriyet sokağa girilir. Bu sokak yaklaşık 250 metre sonra Ekşinar sokağa bağlanmaktadır. Ekşinar Sokak üzerinde yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan Ekşinar Konakları Satış Ofisi’ne ulaşılır.

Ayrıca Ekşinar Konakları’na Edirne ve İstanbul yönünden Metrobüs, Minibüs ve Otobüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Metrobüs Cennet Mahallesi durağı E – 5 karayolu üzerinden projemize yaklaşık 300 metre mesafe üzerindedir.

Florya Ekşinar Konakları iletişim bilgileri
444 37 97

Proje Bilgisi: Ekşinar Konakları