Florya Ekşinar Konakları

Florya Ekşinar Konakları fiyat bilgileri güncellenmiş olup, 450 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışlarına devam ediyor

Florya Ekşinar Konakları

Florya Ekşinar Konakları 73 bin 796 metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. 8’er katlı 6 bloktan meydana gelen Florya Ekşinar Konakları’nda toplam 230 konut, 73 home ofis ve 5 ticari birim bulunuyor. Florya Ekşinar Konakları satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+2, 6+2, 7+2 şeklinde tasarlanıyor. Florya Ekşinar Konakları daire büyüklükleri 76 metrekare ile 463 metrekare arasında değişiyor. Florya Ekşinar Konakları teslim tarihi olarak hemen gerçekleşiyor.

Florya Ekşinar Konakları özellikleri
-Fitness Salonu
-Aerobik salonu
-Güneşlenme terasları
-Yüzme havuzu
-Buhar banyosu
-Türk hamamı
-Cafe

Florya Ekşinar Konakları fiyatları
Florya Ekşinar Konakları satılık daire fiyatları 450 bin liradan başlıyor. Farklı daire seçeneklerinin fiyat detaylarını ise Florya Ekşinar Konakları satış ofisinden öğrenilebilir.

Florya Ekşinar Konakları ödeme planı
Florya Ekşinar Konakları ödemeleri ile ilgili detaylı bilgiler satış ofisi tarafından veriliyor. Florya Ekşinar Konakları ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı bulunuyor.

Florya Ekşinar Konakları nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Florya Ekşinar Konakları E5 Yolu üzerinde konumlandırılıyor.;

Florya Ekşinar Konakları adres: Florya Şenlik Mah. Ekşinar Sok. No:48 Florya / İstanbul

Ekşinar Konakları’na nasıl gidilir?
Florya Ekşinar Konakları’na E-5 karayolu ile metrobüs hattını kullanarak ulaşmak mümkün. Ayrıca sahilyolu ya da deniz ulaşımı ile ulaşım sağlanabilen Ekşinar Konakları E5’in hemen üzerinde konumlandırılıyor.

Ekşinar Konakları yol tarifi
E-5 otoyolundan İstanbul istikametinde giderken, Küçükçekmece Belediyesini geçtikten 700 metre sonra yan yola girilerek güney yönde uzanan Yeşilköy caddesini takip etmek suretiyle sağlanır. Florya kavşağından Florya caddesine girilerek, yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra sağ kolda bulunan Hürriyet sokağa girilir. Bu sokak yaklaşık 250 metre sonra Ekşinar sokağa bağlanmaktadır. Ekşinar Sokak üzerinde yaklaşık 600 metre ilerledikten sonra sağ tarafta bulunan Ekşinar Konakları Satış Ofisi’ne ulaşılır.

Ayrıca Ekşinar Konakları’na Edirne ve İstanbul yönünden Metrobüs, Minibüs ve Otobüs gibi toplu taşıma araçları ile ulaşmak mümkündür. Metrobüs Cennet Mahallesi durağı E – 5 karayolu üzerinden projemize yaklaşık 300 metre mesafe üzerindedir.

Ekşinar Konakları iletişim bilgileri
444 37 97

Proje Bilgisi: Ekşinar Konakları