Foldhome konseptini ücretsiz deneyebilirsiniz

Foldhome Türkiye'de sadece Nef projelerinde uygulanıyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome konseptini ücretsiz deneyebilirsiniz...

Foldhome konseptini ücretsiz deneyebilirsiniz

Foldhome Türkiye'de sadece Nef projelerinde uygulanıyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome konseptini ücretsiz deneyebilirsiniz... Dilediğiniz zaman evinize müzik odası, sinema odası, fitness salonu, Playstation odası gibi farklı alanları ekleyebilmenizi sağlayan Foldhome konseptini önceden ücretsiz denemek isteyenler için Nef'in internet sitesinden form doldurmanız yeterli. 

Yalnızca Nef projelerinde uygulanan Foldhome konsepti özel kullanım alanlarından oluşuyor. Aidatsız, kullan-öde sistemi ile satın alınabilen Foldhome ile ev sahipleri evleri dışında da kullanabilecekleri alanlara sahip oluyorlar. İster 1+0 evde oturum ister 3+1 istediğiniz zaman evinizi 10+1 yapabilirsiniz. 

Foldhome konsepti nasıl oluyor? 

Foldhome sistemi, kişisel kullanım içindir ve evinizin diğer odalarından farksızdır. Kullan - öde sistemi ile satın alınabilir ve aidata dahil değildir. Kullanılmayan alanlar için ise ayrıca bir ödeme yapılmaz. Foldhome konseptinde ev sahiplerinin konutları dışında kullanacağı sosyal aktivitelerin bulunduğu çözümler yer alıyor. Türkiye'de sadece Nef projelerinde uygulanan Foldhome konseptini ücretsiz olarak deneyebilir, bu deneyimden yararlanabilirsiniz.