Folkart Blu Çeşme Fiyatları 286 bin Euro!

Folkart Blu Çeşme fiyatlarının 286 bin Euro'dan başlaması bekleniyor

Folkart Blu Çeşme Fiyatları 286 bin Euro!

Folkart Blu Çeşme fiyatlarının 286 bin Euro'dan başlaması bekleniyor. Projede en yüksek daire fiyatının ise 1 milyon Euro olması bekleniyor. Folkart Blu Çeşme projesinde yüzde 25 peşinat ile 18 ay vade yapılarak konut sahibi olunabiliyor. 

İzmir'de hayata geçirdiği Folkart markalı projelerinden sonra Çeşme'de yeni projesine başlayan Folkart Yapı projesi olan Folkart Blu Çeşme, Laika Beach'in bulunduğu arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projede 4 bin 124 metrekare yeşil alanlara ayrılıyor. 

Folkart Blu Çeşme Fiyatları 286 bin Euro!

6 bin 787 metrekare alan üzerinde yükselen Folkart Blu Çeşme 5 katlı bloktan meydanag geliyor. Toplam 83 adet dairenin yer aldığı Folkart Blu Çeşme projesi zengin sosyal donatılarının yanı sıra daire sahiplerine housekeeping ve resepsiyon hizmetleri de sunuyor. Uyandırma servisi, oda servisi, oda temizleme ve araç yıkama gibi hizmetlerin de sunulacağı proje yaşamı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Folkart Blu Çeşme projesi sosyal donatılar şöyle; çocuk oyun alanları, fitness merkezi, açık yüzme havuzu, kapalı otopark, güvenlik, deniz manzarası, kapalı yüzme havuzu, kameralı güvenlik, sauna ve spa bulunuyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, ankastre beyaz eşya, rezidans hizmetleri, merkezi ısıtma, teras ve balkon. 

Folkart Blu Çeşme Fiyatları 286 bin Euro!

Folkart Blu Çeşme iletişim bilgileri
Adres bilgisi : Ilıca/Ardıç Mahallesi 5431 Sokak Çeşme - İzmir
Telefon numarası : 444 22 78 
Web adresi : folkartblucesme.com
E-posra adresi : info@folkartblucesme.com

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Blu Çeşme