Folkart Blu Çeşme Projesi

Folkart Yapı imzası ile yükselen Folkart Blu Çeşme projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinden meydana geliyor

Folkart Blu Çeşme Projesi

Folkart Yapı imzası ile yükselen Folkart Blu Çeşme projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinden meydana geliyor. 6 bin 787 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen proje 83 adet daireden meydana geliyor. Folkart Blu Çeşme projesi satılık dairelerin büyüklükleri 61 ile 321 metrekare arasında değişiyor.

İzmir'deki konut projeleri ile dikkat çeken Folkart Yapı'nın yeni projesi olan Folkart Blu Çeşme Laika Beach'in bulunduğu arsa üzerinde konumlanıyor. Projede housekeeping ve resepsiyon hizmetleri yer alıyor. Aynı zamanda uyandırma, oda, ütü ve oda temizleme servisinin de olduğu Folkart Blu Çeşme 5 katlı bloklan oluşuyor. 

Folkart Blu Çeşme Projesi

Folkart Blu Çeşme projesi daire sahiplerine çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spa, sauna ve kameralı güvenlik gibi donatılar yer alıyor. Projenin konut özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, merkezi klima, ısı pay ölçer, teras, rezidans hizmetleri ve merkezi ısıtma. 

Folkart Blu Çeşme projesi fiyatları ise 286 bin eurodan başlaması bekleniyor. Folkart Blu Çeşme yüzde 25 peşinat ile 18 ay firma bünyesinde taksit yapılabiliyor. Folkart Blu Çeşme ödemeleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Folkart Blu Çeşme Projesi

Folkart Blu Çeşme adres bilgisi : Ilıca / Ardıç Mahallesi 5431 Sokak Çeşme - İzmir 

Folkart Blu Çeşme iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 22 78 
Web adresi : folkartblucesme.com
E-posta adresi : info@folkartblucesme.com

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Blu Çeşme