Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme, İzmir Çeşme'de Folkart Yapı tarafından hayata geçiriliyor

Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme, İzmir Çeşme'de Folkart Yapı tarafından hayata geçiriliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Folkart Blu Çeşme 83 adet daireden meydana geliyor. Folkart Blu Çeşme satılık daire büyüklükleri ise 61 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor. 

Folkar Blu Çeşme projesinin daire sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; çocuk oyun alanları, açık yüzme havuzu, deniz manzarası, fitness merkezi, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spa, sauna ve kameralı güvenlik yer alıyor. Projenin daire özellikleri ise şöyle; ankastre beyaz eşya, merkezi klima, ısı pay ölçer, teras, rezidans hizmetleri ve merkezi ısıtma. 

Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme fiyatlarının 286 bin eurodan başlaması bekleniyor. Projede yüzde 25 peşinat ile 18 ay firma bünyesinde vade yapılabiliyor. Folkart Blu Çeşme ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

6 bin 787 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Folkart Blu Çeşme, Laika Beach'in yer aldığı arsa üzerinde yükseliyor. Projede uyandırma servisi, araç yıkama, oda temizleme, oda servisi ve oda temizleme gibi hizmetler bulunuyor. 5 katlı bloktan oluşan Folkart Blu Çeşme'de daireler 3 metreye yakın tavan yüksekliğine sahip. 

Folkart Blu Çeşme

Folkart Blu Çeşme adres bilgisi : Ilıca / Ardıç Mahallesi 5431 Sokak Çeşme - İzmir 

Folkart Blu Çeşme iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 22 78 
Web adresi : folkartblucesme.com
E-posta adresi : info@folkartblucesme.com

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Blu Çeşme