Folkart Bornova satılık!

Folkart Bornova satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 253 metrekare arasında değişiyor

Folkart Bornova satılık!

Folkart Bornova satılık daire büyüklükleri 47 metrekare ile 253 metrekare arasında değişiyor. Folkart Yapı imzası ile hayata geçirilen Folkart Bornova 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçeneklerinin bulunduğu projede 830 adet daire bulunuyor. 

Folkart Bornova satılık!

Folkart Bornova projesinin daire sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, süs havuzu ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Folkart Bornova satılık!

Folkart Bornova satılık fiyatları ise 179 bin lira ile 488 bin lira arasında değişiyor. Projede daireler banka kredisi için uygun. Folkart Bornova satılık dairelerin ödeme seçenekleri ve fiyatları ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebiliyorsunuz. 

Folkart Bornova satılık!

İzmir Bornova'da yükselen Folkart Bornova projesi Kazımdirik Mahallesi'nde konumlanıyor. Forum Bornova'ya 500 metre uzaklıkta yükselen Folkart Bornova Şifa Hastanesi'ne ise 900 metre uzaklıkta kalıyor. İzmir dışındaki illerden ve yurt dışından yoğun ilgi gören Folkart Bornova projesi 8 bloktan meydana geliyor. Folkart Bornova'da bloklar 6 ile 15 katlı tasarlanıyor. Folkart Life Bornova adres ve iletişim bilgileri ise şöyle; 

Folkart Bornova adres bilgisi : Kazımdirik Mahallesi 364/11. Sokak Bornova - İzmir

Folkart Bornova iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 22 78 
Web adresi : folkartlifebornova.com
E-posta adresi : info@folkart.com.tr

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Towers