Folkart Time Bornova için ön talep toplanıyor! Yakında satışta!

Folkart Yapı tarafından inşa edilecek olan Folkart Time projesinin ön talep toplama süreci başladı. Projenin yakında satışa çıkması bekleniyor

Folkart Time Bornova için ön talep toplanıyor! Yakında satışta!

Folkart Yapı, İzmir Bornova’da inşa edeceği Folkart Time ile bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayacak. Ön talep toplama süreci başlamış bulunan proje, 2016 yılının ilk çeyreğinde resmi satışa sunulacak.

Yaklaşık 400 milyon liralık yatırım bedeli ile hayat bulacak olan Folkart Time İzmir, 800’den fazla bağımsız birimden meydana gelecek. Proje içerisinde konut, ofis, özel okul ve sosyal tesis alanlarına yer verilecek.

Toplam 27 bin 500 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulacak olan Folkart Time Bornova projesinin reklam filmini Fansız yönetmen Julien Seri ile tehlikeli gösterilerin dünyaca ünlü ismi Romuald Sunny çekecek.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Folkart Time Bornova günümüz insanını yoğun tempodan kurtarıp sevdiklerine daha çok vakit ayırabilmelerini sağlayan sıra dışı bir proje olacak. Sıra dışı projeye sıra dışı bir reklam çekeceğiz. Sadece proje tanıtan değil, aynı zamanda keyifle izlenecek ve unutulmayacak bir reklam filmi için düğmeye bastık.” diye konuştu.

 

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Time