Folkart Time satışları başladı

Folkart Yapı'nın İzmir Bornova'nın en işlek caddelerinden birinde hayata geçireceği Folkart Time'da lansman öncesi satışlar başladı

Folkart Time satışları başladı

Folkart Yapı'nın İzmir Bornova'nın en işlek caddelerinden birinde hayata geçireceği Folkart Time'da lansman öncesi satışlar başladı. 2018 yılı Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Folkart Time projesi, ofis, konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. 

4 Mayıs tarihinde düzenlenecek lansmanla görücüye çıkacak olan Folkart Time Bornova, avantajlı fiyatlarla satışa çıkarıldı. Konut sahibi olmak isteyenlerin yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanabildiği projede firma bünyesinde de farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. Folkart Time fiyatları 203 bin TL'den başlıyor. 

Folkart Time satışları başladı

2 ofis, 2 konut ve 1 okul binasından oluşacak Folkart Time projesinde bloklar 9 katlı olarak tasarlanıyor. Toplam 369 adet konut, 271 ofisin yer aldığı projede mağazalar da bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinden oluşan projede daire alanları 45 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Projede 1+0 daire alanları 26 metrekareden, 1+1 daire alanları ise 39 metrekareden başlayan büyüklüklere sahip. 

Bornova Folkart Time projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; basketbol sahası, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, güvenlik, kameralı  güvenlik, kapalı otopark, sauna ve Türk hamamı bulunuyor. Ağustos 2018'de teslim edilmesi planlanan Folkart Time Folkart Yapı imzası taşıyor. 

 

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Time