Folkart Towers İzmir!

Folkart Towers İzmir'de Folkart Tower tarafından hayata geçiriliyor

Folkart Towers İzmir!

Folkart Towers İzmir Bayraklı'da Folkart Yapı tarafından inşa ediliyor. 27 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılan Folkart Towers projesi 200 metre yükseklikte inşa ediliyor. 45'er katlı 2 kuleden meydana gelen İzmir Folkart Towers Avrupa'nın 29'ncu Türkiye'nin ise en yüksek 2'nci ikiz kulesi özelliğini taşıyor.

Bünyesinde alışveriş alanları, spor merkezi, rezidans ve ofis katlarını barındıran Folkart Towers hem konut hem de ofislerden meydana geliyor. Mimari çalışma öncesinde, mimari ekiplerle bölge siluet çalışması yapılarak, yapının deniz manzarasının kesintisiz ve panoramik olması sağlanan Folkart Towers projesinde kat yüksekliği 3.8 metre olarak tasarlanıyor.

Folkart Towers


Folkart Towers giriş katında bulunan alışveriş alanı Towers Life'ta yer alan cafe, restaurant ve mağazlar eylül ayı başından itibaren hizmet vermeye başlayacaklar. A Kulede Dodici, Alsancak Unlu Mamülleri, Etçibaşı, Crete, Gooby Steak House, Dönercim, Simit Sarayı gibi restaurant ve kafeteryaların yanı sıra Migros, Kid's Park, Ufuk Eczanesi, Bayram Bal Kuaför de A Kulede hizmet vermeye başlaması planlanıyor.

A kulenin 8 ile 17. Katları arasında rezidanslar,18. Katta Lounge ve 19 ile 43. Katlar arasında ofisler yer alıyor. Kulenin 5, 6 ve 7. katlarında yaklaşık 4.225 metrekaresi kapalı 1.325 metrekaresi ise açık olmak üzere, bünyesinde açık ve kapalı havuzlar, spa, fitness, sauna, tenis – basketbol sahaları yer alan sağlık ve spor merkezi Eylül ayından itibaren hizmet vermeye başlıyor.

Folkart Towers

Folkart Towers fiyatları
Folkart Towers satılık ofisler 275 bin USD,
Folkart Towers satılık rezidans 216 bin USD,

Folkart Towers ödeme planı
Folkart Towers ödeme planı kapsamında ofisler için yüzde 10 peşinat 10.312 USD 24 ay taksit imkanı sağlanıyor. Rezidanslar için yüzde 10 peşinat ile beraber 8.100 USD 24 ay vade imkanı bulunuyor.

Folkart Towers

Folkart Towers nerede?
Folkart Yapı tarafından hayata geçirilen Folkart Towers İzmir Bayraklı'da inşa ediliyor.

Folkart Towers adres bilgileri: Manas Bulvar Adalet Mahallesi NO: 37 Bayraklı/İzmir

Folkart Towers iletişim bilgileri
Telefon: 444 22 78
Faks: 0 232 486 88 88
E-Posta: info@folkarttowers.com

 

Proje Bilgisi: Folkart Towers