Folkart Towers Nerede?

Bayraklı Folkart Towers İzmir'in Bayraklı ilçesinde adalet mahallesinde manas bulvarı üzerinde bulunan 200 metre anten yüksekliği ile Avrupa’nın 29. Türkiye'nin ise 2. ikiz kulesidir

Folkart Towers Nerede?

Bayraklı Folkart Towers İzmir'in Bayraklı ilçesinde adalet mahallesinde manas bulvarı üzerinde bulunan 200 metre anten yüksekliği ile Avrupa'nın 29. Türkiye'nin ise 2. ikiz kulesidir. Modern bir mimari ile sunulan konfor lüks olanakları ile müşteriyi ön planda tutan folkart yapı 2006 yılında saya grup tarafından kurulmuştur.

Proje 27 bin metrekare arsa büyüklüğüne sahip, 46 şar kat ile yaklaşık 200 metre yüksekliğinde 2 kuleden oluşmakta ve içerisinde rezidans, alışveriş alanları, spor kompleksi ve ofis katları bulundurmaktadır. 1.kule ile 1 milyon 2.kuleninde devreye girmesi ile 4 milyon kişiye istihdam olanağı sağlaması planlanmış dev proje dev bir kompleks olacaktır. Her bloğun zemin katları alışveriş merkezi olarak tasarlanmış otopark olarak da kontrollü ve kamera giriş çıkışlı kapalı ve zemin bodrum katlar kullanılmıştır. Projede 8. ve 17. katlar arası rezidanslar 80 metrekare ile 220 metrekare olarak planlanmış tüm konutlar balkonlu dizayn edilmiş ofisler alt katlarda konutlar üstte düşünülmüştür. Özellikle bu katların konut planlanma sebebi rüzgarın rahatsız etmeyecek şekilde geliş yönünün düşünülmesidir. Ofis alanları ise 60 metrekareden 1170 metrekareye kadar olup, temiz hava, iklimlendirme, yangın ve güvenlik düşünülmüştür. İnşası tamamlanan ve hayata geçen Bayraklı Folkart Towers da sosyal olanaklarda önemle göz önündedir, hamam, restoran, açık yüzme havuzu, spa, toplantı salonu, sauna, kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

Gerek yaşam tarzınızı değiştirmek eşsiz güzellikteki deniz manzarasını içinizde hissetmek gerekse kaliteli iş yaşamı, özel hayat ve sosyal yaşam devrimi istiyorsanız İzmir'in yeni kent merkezi Folkart Towers'ı görmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Proje Bilgisi: Folkart Towers