Folkart Yapı Folkart Life Bornova!

Lansmana özel indirimli fiyatlarla satışları yapılan Folkart Yapı Folkart Life Bornova’da daireler 189 bin TL’den satılıyor

Folkart Yapı Folkart Life Bornova!

Folkart Life Bornova, Folkart Yapı tarafından İzmir’de inşa ediliyor. Anahtar teslimleri 24 ay sonra başlayacak olan projede şu an satışlar lansman dönemine özel indirimli fiyatlarla gerçekleştiriliyor.

250 milyon TL’lik yatırım bedeline sahip olan Folkart Yapı Folkart Life Bornova’da daire fiyatları 189 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Tamamı peşin ya da vade ödeme seçenekleri sunuluyor.

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatifleri bulunan Folkart Yapı Folkart Life Bornova’da dairelerin alanı 38 metrekare ila 255 metrekare arasında değişiyor.

830 adet daire ile ticari birimlere yer verilen Folkart Yapı Folkart Life Bornova, toplam 25 bin metrekarelik alan üzerine kuruluyor. Meyve ağaçlarının olmasına özen gösterilen projenin peyzaj alanı ise 18 bin metrekare.

Balkonlu ve balkonsuz dairelerin bulunduğu Folkart Yapı Folkart Life Bornova’da yüzme havuzları, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otopark, rezidans hizmetleri, kütüphane, toplantı odaları, kafeler ve çarşı alanı mevcut.

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: Folkart Life Bornova