Folkart’tan Çeşme’ye 250 milyon liralık 2 proje

Folkart Yapı, Çeşme projeleriyle birlikte yatırımlarına devam ediyor. Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarından olma yolundaki Folkart, Çeşme’deki 2 yeni projesini satışa çıkardı.

Folkart’tan Çeşme’ye 250 milyon liralık 2 proje

İzmir’de hayat geçirdiği projeleriyle çok büyük beğeni toplayan Folkart Yapı, Çeşme projeleriyle yatırımlarını sürdürüyor. Yaklaşık 250 milyon liralık yatırım değerine sahip iki yeni Çeşme projesinden biri Folkart Blu, diğeri ise Folkart Hills adını taşıyor. Her iki projenin de 2017 yılı yaz ayları başında bitirilmesi planlanıyor.  Denize sıfır konumda inşa edilen Folkart Blu fiyatları 330 bin Euro’dan başlarken, Folkart Hills fiyatları da aynı aralıkta bulunuyor. Folkart Blu ve Folkart Hills, Çeşme Fenerburnu ve Paşalimanı’ında hayata geçiyor.  
 

Folkart’tan Çeşme’ye 250 milyon liralık 2 proje

 

“Denize açılan kapı"

“Denize açılan kapı” sloganıyla inşa edilen projelerin Çeşme’ye büyük değer katacağını söyleyen Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Çeşme’yi, “Güzellikleriyle zamana meydan okuyan, dünyayı etkileyecek bir yeryüzü cenneti üzerindeyiz” sözleriyle ifade etti. Çeşme’nin dünya markası olma yolunda olduğunu, bu nedenle İzmir ve Türkiye için büyük bir şans olduğunu dile getirdi. Çeşme’nin eğlenceden gastronomiye, doğa turizminden su sporlarına kadar pek çok aktivitenin merkezi olduğunu söyleyen Sancak, “Çeşme’nin değerini İzmir ile birlikte yüceltmek istiyoruz” dedi. Her iki proje de doğayla uyumlu, çevre dostu teknolojilerle donatılarak üretilecek. Folkart Blu’da 130 milyon lira, Folkart Hills’de 120 milyon liralık yatırım değeri bulunuyor.

 

 

Folkart’tan Çeşme’ye 250 milyon liralık 2 proje

 

Folkart Blu Çeşme projesi Paşalimanı Koyu arkasında kalan Büyük Liman Koyu’nda yer alıyor.  6 bin 787 metrekarelik proje alanına sahip Folkart Blu’nun 4 bin 124 metrekaresi tamamen yeşil alana ayrılıyor. Toplam inşaat alanı ise 24 bin 293 metrekare büyüklüğünde. Projede 1+1, 2+1, 3+1 suit dairelerin yanı sıra 4+1 büyüklüğünde dubleks daireler de yer alıyor. Toplam daire sayısı ise 83 olarak belirlendi.


Folkart Hills Çeşme’de ise toplam daire sayısı 70 olarak belirlendi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı proje Fenerburnu mevkiinde hayat geçiyor. Her iki projenin de iskelesi ve havuzları bulunuyor.

 

 

 

Firma Bilgisi: Folkart Yapı
Proje Bilgisi: folkart blu