For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor

Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk tarafından inşa edilen For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor

For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor

Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk tarafından inşa edilen For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. 2017 yılında teslim edilmesi planlanan For You Suite projesi İzmir Çiğli'de hayata geçiriliyor. 

Tamamı 1+1 dairelerden meydana gelen For You Suite, büyüklükleri 65 metrekare ile 75 metrekare arasında değişen toplam 325 adet daireden meydana geliyor. 

For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor. Projeden konut satın almak isteyenler peşin olarak konut bedelinin yarısını ödeyebiliyor. Geri kalan konut bedeli ise teslimde ödeniyor. For You Suite projesi ile ilgil detaylı bilgi için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. 

For You Suite fiyatları 210 bin TL'den başlıyor

For You Suite projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; açık yüzme havuzu, fitness merkezi, güneşlenme terası, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru bulunuyor. 

Projenin dairelerinde ise alarm sistemleri, ankastre beyaz eşya ürünler, rezidans hizmetleri, merkezi ısıtma ve yerden ısıtma gibi özellikler yer alıyor. İzmir Çiğli'de Katip Çelebi Üniversitesi'ne yakın bir konumda yer alan projenin önünden metro yolu geçiyor. 

Firma Bilgisi: Katal İnşaat - Murat Gökçekaya Kuyumculuk
Proje Bilgisi: For You Suite