Foresta Sarıyer bahçe keyfi sunuyor

Foresta Sarıyer'de satışa sunulan sınırlı sayıda normal daireler ile bahçeli 1+1 ve 2+1 dairelerin satışı sürüyor

Foresta Sarıyer bahçe keyfi sunuyor

25 Haziran 2014 / Posta Gazetesi

Turyapı’nın dört yanı ormanlarla kaplı bir lokasyonda inşa ettiği Foresta Sarıyer projesinde satışlar devam ediyor. İstanbullulara yemyeşil ve konforlu bir hayat sunduklarını ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Üyesi Atakan Turpcu, yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kaldıklarını, sınırlı sayıda kalan ara kat ve bahçe daireleri için geriye sayımın başladığını belirtti.  

Ara kat ve bahçe dairelerinden sadece 10 adet kaldığını ifade eden Turpcu, ev sahibi olmak isteyen kesimlere ve yatırımcılara 120 aya varan vade imkanı ve yüzde 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sağladıklarını, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığının da altını çizdi.

Maslak’a 10 dakika uzaklıkta

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla dikkat çeken Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar yer alıyor. Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi 10 dakika olan Foresta Sarıyer projesi, metroya, şehir hatlarına ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor. 

Proje Bilgisi: Foresta Sarıyer