Foresta Sarıyer'de daire fiyatları 235 bin TL’den başlıyor

Foresta Sarıyer, 240 aya varan rekor vade kolaylığı ve 0.14'den başlayan faiz oranlarıyla satışa sunuluyor

Foresta Sarıyer'de daire fiyatları 235 bin TL’den başlıyor


Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu Foresta Sarıyer, özellikle üniversiteli gençler ve yeni bir yaşam tarzını tercih eden kesimler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Ödeme planı
Foresta Sarıyer'de bahçe katı stüdyo daireler özel fiyatlarla, 1+1 daireler 235 bin ila 280 bin TL, 2+1 daireler 330 bin ila 370 bin TL, 3+1 daireler ise 425 bin ila 470 bin TL aralığında yüzde 0.14'den başlayan  faiz oranları ve 240 aya kadar vadeyle satışa sunuluyor.

Foresta Sarıyer'de yer alan konutlar Çınar, Sedir, Defne, Ardıç ve Ladin adlarını taşıyor. Daire tiplerinde ise tercih edilen yaşam tarzına göre stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri sunuluyor. 3. derecede deprem bölgesinde yer alan ve jeolojik açıdan çok sağlam bir zemin üzerinde bulunan Foresta Sarıyer, Turyapı kalitesiyle depreme karşı 'çifte güvenlik' avantajı sağlıyor.

Foresta Sarıyer'de yer alan stüdyo ve 1+1 daireler için Turyapı, üniversiteli gençlere ve öğretim görevlilerine özel ödeme kolaylıkları ve kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlıyor.

Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için www.foresta.com.tr adresine ulaşabilirsiniz.
 

Proje Bilgisi: Foresta Sarıyer