Foresta Sarıyer'de özel ödeme kolaylığı

Foresta Sarıyer, 240 aya varan vade kolaylığı ve 0.01'den başlayan faiz oranlarıyla metropol içinde yeni bir yaşam tarzı sunuyor

Foresta Sarıyer'de özel ödeme kolaylığı

18 Aralık 2012 / emlakwebtv
Turyapı, İstanbul'da doğası bozulmamış bir ortamda hayata geçirdiği Foresta Sarıyer projesinde alıcıları kazançlı bir yatırıma davet ediyor. Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, Foresta Sarıyer'den ev sahibi olmak isteyenlere ve yatırımcılara 240 aya varan vade imkanı ile 0.01'den başlayan faiz oranı kolaylığı sunarak büyük avantaj sağladıklarını ifade ediyor.

Benzer projelerle kıyaslandığında Foresta Sarıyer'in en çok değer kazanan yaşam merkezlerinin başında geldiğini dile getiren Turpçu, Foresta Sarıyer'de sundukları doğal ortamın ve modern imkanların benzeri olmadığının altını çiziyor.

Satışlar hızlı gidiyor, yetişen alıyor
"Metropol içinde doğal yaşam" sloganıyla Sarıyer'de sağlam zemin üzerinde yükselen ve en ileri yapı teknolojisiyle inşa edilen Foresta Sarıyer'de bahçe katı stüdyo daireler özel fiyatlarla, 1+1 daireler 280 bin ila 300 bin TL, 2+1 daireler 340 bin ila 390 bin TL, 3+1 daireler ise 440 bin ila 465 bin TL aralığında satışa sunuluyor.

Ulaşımda da avantajlı
Karayolu, demiryolu ve deniz yolu ulaşımı Foresta Sarıyer'e en elverişli konumlarda yer alıyor. Yeni hizmete giren Çayırbaşı Tüneli ile Foresta Sarıyer'in Maslak'a ve Rumeli Feneri'ne olan mesafesi sadece 10 dakika. Metroya, Şehir Hatları'na ve İDO Sarıyer İskelesi'ne ise beş dakika mesafede bulunuyor. Proje hakkında detaylı bilgi almak için adres: www.foresta.com.tr

Proje Bilgisi: Foresta Sarıyer