Foresta Sarıyer'de sınırsız vade seçenekleri

Turyapı tarafından hayata geçirilen Foresta Sarıyer projesi, 240 aya kadar 0,14’lük düşük faiz oranlarıyla vade imkanı sunuyor

Foresta Sarıyer'de sınırsız vade seçenekleri

9 Ekim 2012 / emlakwebtv
"Metropol içinde doğal yaşam" sloganıyla Sarıyer'de sağlam zemin üzerinde yükselen Foresta Sarıyer, doğal yaşamı tercih eden kesimlerden yoğun ilgi görüyor. Vakıfbank güvencesiyle en uygun kredi koşulları ve 240 aya varan vade imkanı tanıyarak Foresta Sarıyer'den konut almak isteyenlere her türlü kolaylığı sağladıklarını belirten Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, Foresta Sarıyer ile İstanbul'da unutulmaya yüz tutmuş doğal ve huzurlu bir yaşamın yeniden hayata döneceğine vurgu yapıyor.
Bahçe katı stüdyo dairelerin özel fiyatlarla satışa sunulduğu Foresta Sarıyer'de 1+1 daireler 235 bin ila 280 bin TL, 2+1 daireler 330 bin ila 370 bin TL, 3+1 daireler ise 425 bin ila 470 bin TL aralığında yüzde 0.14'den başlayan  faiz oranları ve 240 aya kadar vadeyle satışa sunuluyor. Ayrıca projedeki tüm bloklarda çatı dubleksi de bulunuyor.

Doğal ortamda sağlıklı yaşam
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü, Belgrad Ormanı, Rumeli Kavağı, Kilyos, Gümüşdere ve Kısırkaya plajlarına komşu konumuyla metropol içinde huzurlu bir yaşam sunan Foresta Sarıyer, İstanbul'da betona yenilmemiş ve insan eli en az değmiş, en doğal ortamında yer alıyor. Foresta Sarıyer'in yaşam alanı içinde bulunan özel açık yüzme havuzları, güneşlenme alanları, doğal yürüyüş ve koşu parkuru gibi imkanlar günün stresini atma ve spor yapma olanağı sağlıyor.

Üniversitelilere büyük avantaj
Foresta Sarıyer'de yer alan stüdyo ve 1+1 daireler için Turyapı, üniversiteli gençlere ve öğretim görevlilerine özel ödeme kolaylıkları ve kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Üniversiteli gençlerin taleplerine uygun yenilikçi bir konsepti hayata geçirdiklerini ifade eden Turyapı Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Turpçu, Foresta Sarıyer'in imkanlarını yakından tanıtmak amacıyla tüm Koç Üniversitesi öğrencilerini davet ettiklerini belirtiyor.


Proje Bilgisi: Foresta Sarıyer