Form Temiz Enerji'den Kayserili işadamlarına seminer

Form Temiz Enerji tarafından Kayseri’de düzenlenen etkinlikte Kayserili işadamlarına güneş enerjisinden elektrik üretmek ve bu sayede enerji yatırımı maliyetlerinden tasarruf etmenin yolları anlatıldı

Form Temiz Enerji'den Kayserili işadamlarına seminer

06 Mart 2014 / emlakwebtv
Güneş enerjisi sektörünün önemli firmalarından Form Temiz Enerji, Kayseri Novotel’de “Anadolu kaplanları elektrik faturasından korkmaz” sloganıyla endüstriyel kuruluşlara yönelik güneşten elektrik üretimi konusunda bilgilendirme toplantısı düzenledi. 50 farklı şirketten 100 kişinin üzerinde Kayserili yatırımcı ve işadamının katıldığı toplantıda güneş enerjisinden yararlanılarak kendi elektriğini üretmenin, enerji yatırımı maliyetlerinden tasarruf etmenin yolları anlatıldı.

“Fotovoltaikte lisanssız tüketimin dünya ve Türkiye’deki önemi”
Merkezi Çin’de bulunan ve 2013 yılını pazar lideri olarak kapatan dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden Yingli Solar Türkiye Müdürü Uğur Kılıç, toplantıya konuşmacı olarak katılarak “Fotovoltaikte Lisanssız Tüketimin Dünya ve Türkiye’deki Önemi” hakkında bilgi verecek. Toplantıda Form Temiz Enerji Genel Müdürü Enis Behar ise “Güneşten Lisansız Elektrik Üretiminde İzlenmesi Gereken Tüm Adımlar “ konulu bir sunum gerçekleştirdi.