Fortis İstanbul fiyatları!

Fortis İstanbul fiyatları minimum 249 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Fortis İstanbul fiyatları!

2015 yılının ilk çeyreğinde Yiğit Group tarafından temeli atılan Fortis İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası'nın hızla değer kazanan bölgesi Basın Ekspres Yolu üzerinde hayat buluyor. Projenin tamamı akıllı ev teknolojisiyle donatılıyor. 

20 katlı 3 blok halinde yükselen Fortis İstanbul'un inşaat alanı 14 bin 523 metrekare, kapalı alanı 69 bin metrekare ve ticari alanı ise 4 bin 700 metrekare olarak hesaplanıyor. Projede 705 adet rezidans daireye yer veriliyor.  

 Blokların altındaki çarşı konseptli alanlarıyla da tüm ihtiyaçlara cevap olabilecek olan Fortis İstanbul Evleri'nde teslimlerin 2017 yılının Nisan ayında başlaması planlanıyor. Projede 1+0, 1+1 ve 2+1 tipinde daireler bulunuyor. 

Toplam arsa büyüklüğü 9 bin 280 metrekare olan Yiğit Group Fortis İstanbul'da dairelerin alanı ise 58 metrekare ila 125 metrekare arasında değişiyor. Projenin toplam yatırım değeri ise 192 milyon TL. 

Yüksek kira getirisi sunan Fortis İstanbul fiyatları en düşük 249 bin TL'den başlıyor. Projeden daire satın almak isteyen alıcılar için özel ödeme planları hazırlanıyor. Ayrıca firma bünyesinde de vade seçenekleri sunuluyor. 
 
 
 

Firma Bilgisi: Yiğit Group
Proje Bilgisi: Fortis Istanbul