Fortis Sinanlı Kadıköy'de yükseliyor

Gizli satışların başladığı Fortis Sinanlı Kadıköy projesi Sinanlı Yapı - Yiğit Group imzası taşıyor

Fortis Sinanlı Kadıköy'de yükseliyor

Gizli satışların başladığı Fortis Sinanlı Kadıköy projesi Sinanlı Yapı - Yiğit Group imzası taşıyor. 2018 yılı Aralık ayında tamamlanıp teslim edilmesi planlanan proje kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. 

Metro, metrobüs ve E-5'e yakınlığı ile dikkat çeken Fortis Sinanlı Kadıköy'de yer alan daireler Tarihi Yarımada, deniz ve Adalar manzarasına hakim. Otel konsepti ile yükselen Fortis Sinanlı'da bir adet ofis bloğuna yer veriliyor. 

Fortis Sinanlı Kadıköy'de yükseliyor

Ön talep sürecinde olan Fortis Sinanlı Kadıköy projesinde gizli satışlar başladı. Projede ilk 50 daire özel fiyatlar ile satışa sunuldu. Dairelerin yanı sıra ticari ünitelerinde yer aldığı proje 30 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. 

Fortis Sinanlı Kadıköy fiyatları metrekare bazında hesaplanıyor. Projede minimum metrekare birim fiyatı 6 bin 700 TL, maksimum metrekare birim fiyatı ise 8 bin 700 TL olarak belirlendi. Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 30 peşinat ile 36 ay sıfır faizle vade yapılıyor. 

Fortis Sinanlı Kadıköy'de yükseliyor

Fortis Sinanlı Kadıköy projesinin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; açık yüzme havuzu, adalar manzarası, avm, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, güvenlik, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, deniz manzarası bulunuyor. 

Firma Bilgisi: Sinanlı Yapı-Yiğit Group
Proje Bilgisi: Fortis Sinanlı Kadıköy