Fortuna Resort'un danışmanlığını KW üstlendi

Türkiye'nin engelli kullanımına uygun ilk projesi Fortuna Resort'un danışmanlığını Keller Williams Cadde Müdürlüğü üstlendi

Fortuna Resort'un danışmanlığını KW üstlendi

Türkiye'nin engelli vatandaşlar için kullanıma uygun ilk projesi olma özelliği taşıyan Fortuna Resort'un satış danışmanlığını Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğü üstlendi. Alanya'nın Demirtaş Mahallesi'nde hayata geçirilen Fortuna Resort, 30 bin 941 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor.

Fortuna Resort projesi
Taya İnşaat imzasıyla Alanya şehir merkezine 17 kilometre uzaklıkta inşa edilen Fortuna Resort, Türkiye'nin ilk yüzde 100 engelsiz projesi olma özelliğini taşıyor. Toplamda 12 bloktan meydana gelen projenin satış işlemlerini ise Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğü yapacak. Fortuna Resort'un 5 yıldızlı otel konforunda ve aranılan tüm olanaklara sahip bir proje olarak inşa edildiğini söyleyen Keller Williams Cadde Bölge Müdürlüğü Danışmanı Filiz Dede, projenin ismini Antik çağlarda kentleri koruduğuna inanılan tanrıça Fortuna'dan aldığını söyledi. Dede, projenin yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük bir ilgi gördüğünü vurgulayarak:

"Projenin en önemli özelliği engelli ve engelsiz vatandaşlarımızın yaşamını kolaylaştıracak olanaklar sunması. Yüzde 100 engelsiz Fortuna Resort projesinin tüm sosyal tesislerinin yanı sıra 56 engelsiz dairesi var ve bu büyüklükte bu özelliklere sahip Türkiye’de başka bir tesis yok." dedi.

İkinci etapta 80 engelli daire daha
Projenin ikinci etap çalışmaları sonrasında 80 engelli daire daha yapılacağı bilgisini de veren Dede, Avrupa ülkelerinde tekerlekli santalye kullanan tatilcilerin Fortuna Resort'a büyük bir ilgi gösterdiğini söyledi. Dede Fortuna Resort'un ilk etabında yüzde 60'lık satış rakamına yaklaşıldığını da belirterek:

"Bugüne kadar Almanya, Danimarka, Belçika ve Hollanda başta olmak üzere Kuzey Avrupa ülkelerindeki yatırımcılara satış yapıldı.” ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: taya inşaat
Proje Bilgisi: Fortuna Resort