Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

Taş Yapı, Bağdat Caddesi’nde yer alan projesi Four Winds Residence ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve ekibi, projeyi “kaliteli yaşam” felsefesine göre tasarlanmış uygulamalarla zenginleştirerek “Stay Well” konseptini hayata geçirdi

Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

3 Ekim 2014 / Posta Gazetesi

Taş Yapı, Bağdat Caddesi’nin merkezinde yer alan Four Winds Residence Projesi ile bir ilki gerçekleştiriyor. Taş Yapı, projede, kaliteli yaşamın her şeyden önce yaşanan mekânlardan başladığını vurgulayarak, Osman Müftüoğlu ile Türkiye’de ilk kez  “İnsana değer veren mimari” anlayışının ön plana çıkarıldığı “Stay Well” konseptini hayata geçirdi.

Dış cephe ve iç mimari detaylarında en üst düzey uygulamalar ve delüks bir yaşamın hayata geçirildiği Four Winds Projesi, akıllı bina teknolojisinin tüm artılarını barındırıyor. Tüm katlarda cam açabilmenin ve balkon keyfi yapabilmenin verdiği özgürlük projenin en ilgi çekici unsurlarından biri olarak göze çarpıyor. İstanbul’un en merkezi lokasyonlarından Bağdat Caddesi’nde yer alan Four Winds Projesi, tarihi yarım adadan Prens Adaları’na kadar uzanan manzarasıyla 44 dönüm arazi üzerine kuruldu. Yüzde 7'si bina, yüzde 93'ü yeşil alandan oluşan Four Winds Projesi, 4 bloktan ve toplam 500 daireden oluşuyor. 4+1, 3+1 ve 2+1 daire tiplerinin mevcut olduğu projede, metrekareler 117 ile 350 metrekare arasında değişiyor.

Osman Müftüoğlu ile “Stay Well”

“Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam, her şeyden önce yaşadığınız yerden başlar” sözleriyle mekân ile sağlıklı yaşam olgusunu buluşturan Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve ekibi, projeyi “kaliteli yaşam” felsefesine göre tasarlanmış yenilikçi uygulamalarla zenginleştirerek Four Winds Residence’a özel “Stay Well” konseptini hayata geçirdi. 

Stay Well konsepti ile Osman Müftüoğlu ve ekibi ilk kez bir residence projesinde kişiye özel sağlık hizmetlerinden, kişiye özel fitness eğitmenliğine kadar birçok hizmeti residence sakinlerine özel sunuyor. 

Osman Müftüoğlu ve Stay Well konsepti sunulan özel hizmetler şöyle sıralanıyor;

•             Aktif hayat için kişiye özel Fitness / Pilates / Yoga danışmanlığı

•             Kişiye özel diyetisyen hizmetleri

•             İntermed işbirliği ile laboratuvar hizmetleri

•             Hemşire hizmetleri

•             Wellness Concierge / Wellness seminerleri

•             Medikal spa

•             Güzellik ve estetisyen desteği

•             Evde bakım ve doktor randevuları hizmeti / ev doktoru organizasyonu

•             Sağlıklı mutfak okulu ve sağlıklı yemek kursları

•             Osman Müftüoğlu denetiminde her öğün için özel ve sağlıklı lezzetler 

"Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler" Başlıklı Haberin Galerisi

Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

Four Winds Residence’da kişiye özel hizmetler

Proje Bilgisi: Four Winds Residence