Four Winds satılık daireler!

Taş Yapı imzası taşıyan Four Winds satılık daireler için firma bünyesinde 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor

Four Winds satılık daireler!

Taş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası'nın en değerli lokasyonlarından biri olan Göztepe'de inşa edilen Four Winds Residence'ta anahtar teslimleri hemen yapılıyor. Projede satışı devam eden daireler için firma bünyesinde 60 aya kadar taksit alternatifi sunuluyor. Ya da tamamı peşin ödeme yapılıyor. 

Toplam 44 bin metrekare arazi alanı üzerine kurulan Four Winds Göztepe, 4 blok halinde yükseliyor. 41 bin metrekarelik yeşil alanı bulunan projede alanı 117 metrekare ila 690 metrekare arasında olan 2+1, 3+1, 4+1 ve loft tipi daire seçeneklerine yer veriliyor.  

Adalar’dan Kalamış’a, Moda Burnu'ndan Tarihi Yarımada ve Yeşilköy sahillerine uzanan panoramik İstanbul manzarasına sahip Four Winds Taş Yapı'dan Bağdat Caddesi'ne yürüyerek ulaşılabiliyor. Proje, toplamda 500 adet daireden meydana geliyor. 

Taş Yapı Göztepe Four Winds projesinin sosyal donatılar içerisinde; house keeping, lobi, Spa merkezi, sauna, spor merkezi, 4 mevsim kullanılabile açık yüzme havuzu gibi daha bir çok ayrıcalık mevcut. 

Firma Bilgisi: Taş Yapı
Proje Bilgisi: Four Winds Residence