FU Gayrimenkul'ün dev 10. yıl hedefi

Gayrimenkul ipoteği sektöründe faaliyet gösteren FU, kuruluşunun 10. yılında işlem adedini 1 milyon çıkarmayı hedefliyor

FU Gayrimenkul'ün dev 10. yıl hedefi

Gayrimenkul ipoteği sektöründe faaliyet gösteren FU, kuruluşunun 10. yılında işlem adedini 1 milyon çıkarmayı hedefliyor. 

FU Gayrimenkul 10. yılını kutluyor
Eylül 2005 tarihinde kurulan ve 10 yıllık süre içerisinde 800 bin'den fazla işlem gerçekleştiren FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık, 10'uncu yılında 1 milyon adet işlem rakamına ulaşmayı hedefliyor. 

Gayrimenkul ipoteği sektörünü kurucusu
'Liderliğin Tapusu Bizde' sloganıyla yola çıkan şirketin 10'uncu yılını değerlendiren FU Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Ertuğrul Bul:

"Gayrimenkul ipoteği sektörünün kurucusu ve işlem sayısı bakımından lideriyiz. Türkiye'nin yanı sıra Kıbrıs ve Berlin'e uzanan yaygın hizmet ağımız, 10 yıllık sektörel tecrübemiz ile uzmanlaşan kadromuz, her geçen gün daha fazla yatırım yaptığımız teknolojik altyapımızın yanı sıra hızlı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla da referanslarımızın tercihi konumundayız. Faaliyet göstermekte olduğumuz on yıl süresince, istikrarlı olarak artırdığımız işlem hacmimiz bunun en büyük kanıtı. Gelecek yıllarda sektördeki liderliğimizi koruyarak, hizmet ağımızı daha da genişletmeyi amaçlıyoruz. 10'uncu kuruluş yılımız için işlem adedimizi 1 milyona çıkarmayı hedefliyoruz. Uzman kadromuz ve güçlü teknolojik alt yapımız sayesinde bu hedefi de başarıyla gerçekleştireceğimizden şüphem yok. Başarımızda emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bilirim" dedi. 

Firma Bilgisi: Fu Gayrimenkul