Fuaye Deniz nasıl gidilir?

Fuaye Deniz Evleri E-5 karayoluna 2,5 kilometre, sahil yoluna 4 kilometre mesafede yükseliyor

Fuaye Deniz nasıl gidilir?

Fuaye Deniz Yılmaz İnşaat tarafından Maltepe'de inşa ediliyor. Fuaye Deniz nasıl gidilir? sorusuna cevap vermeden önce proje özelliklerine bakalım. Fuaye Deniz 106 bin metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor. 54 adet dairenin bulunduğu Fuaye Deniz projesinde yer alan daire büyüklükleri 160 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiyor. 

Hemen teslim edilen Fuaye Deniz projesinde yaşam başlamış olup, satışa çıktığı günden bugüne yüzde 40 oranında prim yaptı. Açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk havuzları, her daire için kapalı otopark, kaykay pisti, sebze bahçeleri, kadınlar için mutfak atölyesi, yoga ve pilates atölyesi, fitnesscenter, mini sinema salonu, sauna, hobi odası, bisiklet, koşu ve yürüyüş parkurları ve daha pek çok ayrıcalıkların yer aldığı Fuaye Deniz projesi Fuaye Süreyyapaşa'nın ilk etabı oluyor.

Fuaye Deniz nasıl gidilir?
Fuaye Deniz Evleri E-5 karayoluna 2,5 kilometre, sahil yoluna 4 kilometre mesafede yükseliyor. Fuaye Deniz projesi İstanbul Anadolu Yakasında, Maltepe İlçesinde yer alıyor. Zümrütevler'de bulunan Fuaye Deniz Evleri'ne birçok noktadan toplu taşıma aracı ile ulaşmak mümkün.

Fuaye Deniz adres bilgileri: Zümrütevler Mahallesi Akkayalar Sokak Maltepe/Istanbul

Firma Bilgisi: Yılmaz Inşaat
Proje Bilgisi: Fuaye Deniz