Fuaye Turkuaz Maltepe’de 440 bin TL’ye! Son daireler!

İstanbul Maltepe’de yükselen Fuaye Turkuaz’da kalan son dairelerin fiyatı 440 bin TL’den başlıyor. Projede anahtar teslimleri hemen yapılıyor

Fuaye Turkuaz Maltepe’de 440 bin TL’ye! Son daireler!

İBB, Kiptaş ve Yılmaz İnşaat ortaklığında İstanbul Anadolu Yakası’nın Maltepe ilçesinde hayata geçirilen Fuaye Süreyyapaşa projesi; Fuaye Turkuaz ve Fuaye Deniz olmak üzere iki ayrı etaba ayrılıyor. Projenin Fuaye Turkuaz etabında kalan son dairelerin satışı devam ediyor.

Fuaye Turkuaz Maltepe’de alanı 117 metrekare olan orman manzaralı 1+1 loft dairenin fiyatı 440 bin TL ile 455 bin TL arasında değişiyor. Alanı 144 metrekare ila 160 metrekare arasında olan deniz manzaralı 1+0 dairenin fiyatı ise 470 bin TL’den başlıyor, 520 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Anahtar teslimleri hemen yapılan Maltepe Fuaye Turkuaz, hem deniz hem de orman manzarasını görecek şekilde konumlanıyor. Her daire için kat bahçeleri bulunan proje, biri 14 diğeri 24 katlı iki blokta toplam 186 adet manzaralı daireden meydana geliyor.

Süreyyapaşa Ormanı’na sıfır konumda olan Maltepe Fuaye Turkuaz Evleri; sahil yoluna 4 dakika, Bağdat Caddesi’ne 9 dakika mesafede. Projenin sosyal donatıları ise şöyle; play station salonu, party house, halı saha, çocuk havuzu, bisiklet parkurları, oyun alanları, fitness center,, hobi odası, bay/bayan ayrı sauna, çok amaçlı spor sahası, yanında Jakuzi bulunan kapalı havuz, açık havuz, kafeler, restoranlar, mağazalar, 7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, her dairede görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı.

 

Firma Bilgisi: Yılmaz Inşaat
Proje Bilgisi: Fuaye Turkuaz