Fuaye Turkuaz satılık daire fiyatları güncellendi!

Teslimlerin hemen gerçekleştiği Maltepe Fuaye Turkuaz fiyatları 254 bin TL'den başlıyor

Fuaye Turkuaz satılık daire fiyatları güncellendi!

18 Mart 2014 / Emlakwebtv
Fuaye Turkuaz satılık daireler Maltepe’de Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Fuaye Turkuaz satılık daire sahipleri; yüzme havuzları, bisiklet parkurları çocuk oyun alanları, halı saha, play station salonı, party house, fitnees center, hobi odası, bay bayan ayrı sauna, çok amaçlı spor sahası, cafe, restoran, mağazalar ve çarşı hizmetlerinden faydalanabiliyor.

Maltepe Fuaye Turkuaz projesi 14 ve 14 ve 24 katlı 2 bloktan oluşuyor. Fuaye Turkuaz projesinde toplam 186 konut yer alıyor. Yılmaz İnşaat Fuaye Turkuaz Evleri’nde 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer veriliyor.

Fuaye Turkuaz teslim tarihi olarak hemen gerçekleşirken, Fuaye Turkuaz ödeme planı kapsamında banka kredisi imkanı sağlanıyor. Fuaye Turkuaz fiyatları 2014 güncellemelerine göre; 1+1’ler 254 bin TL ile 305 bin TL arasında, 3+1’ler 641 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiyor. Fuaye Turkuaz satılık daire olarak sadece 1+1 ve 3+1 satışları devam ediyor.

Fuaye Turkuaz Evleri nerede?
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe’de inşa edilen Fuaye Turkuaz adres bilgileri şölye: Zümrütevler Mahallesi Akkayalar Sokak Maltepe / İstanbul.

Fuaye Turkuaz iletişim bilgileri
Telefon: 444 22 83
Web Adresi: www.fuaye.com.tr

Proje Bilgisi: Fuaye Turkuaz