Future Park’da 800 TL’den başlayan fiyatlar

Haramidere’de inşasına devam edilen Future Park projesinde metrekare satış fiyatları bin 800 TL’den başlıyor

Future Park’da 800 TL’den başlayan fiyatlar

10 Ekim 2013 / emlakwebtv
Hiper Gayrimenkul, Haramidere Parklar Mevkiinde inşaatına devam ettiği bin 600’ü konut, toplam 2 bin bağımsız bölümden oluşan Future Park projesinde 101 bin TL’den başlayan fiyatlar ve 48 aya kadar vadelerde sıfır faiz imkanıyla yatırım fırsatı sunuyor.

Satış ve pazarlama metrekare çalışmalarının Temeltaş Proje Geliştirme ekibi tarafından yürütülen projede daire metrekare fiyatları bin 800 TL seviyesinden başlıyor. Projede teslim tarihi olan 2015’te bu rakamın 2 bin 500, 3 bin TL’leri bulması öngörülüyor.

Yatırımcıya kazandıran proje; Future Park
Temeltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Temeltaş, Future Park İstanbul projesinin Esenyurt Haramidere Parklar Mevkiinde inşaatının devam ettiği bilgisini vererek, projenin hemen önünde 400 bin metrekarelik Gaziler ve Şehitler parkının yer alacağını söyledi. Temeltaş, İstanbul’un gelişme potansiyeli yüksek bölgelerinden Esenyurt’un Future Park İstanbul ile birlikte değerinin daha da artacağına vurgu yaparak, Future park projesinde yatırımcılara kazançlı bir gayrimenkul yatırımı vadettiklerini söyledi. Projenin 35 bin metrekare arsa üzerinde inşa edileceğini belirten Temeltaş, “Future Park İstanbul’da bin 600’ü konut olmak üzere, toplam 2 bin bağımsız bölüm yer alacak. Proje içerisinde alışveriş merkezi, otel, residence ve ofisler yer alıyor. 40 bin metrekarelik satılabilir ve kiralanabilir ticari alanın bulunacağı Future Park İstanbul’un çarşı bölümüne 3 farklı noktadan giriş var. Projenin 3 bin metrekarelik bölümü sosyal tesislere, 20 bin metrekarelik bölümü ise yeşil alana ayrıldı” diye konuştu.

Kısa süreli kiralama hizmeti
Ahmet Temeltaş, toplam 9 bloktan oluşan Future Park İstanbul’un 4 bloğunun satışının tamamlandığı bilgisini vererek, residence bloğundaki 1+0 ve 1+1 ile alçak katlı bloklardaki 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin satışına devam ettiklerini kaydetti. Temeltaş, Residence bloğunun işletmesinin hemen yanında yer alacak oteli işletecek grup tarafından yapılacağına değinerek, istenildiği taktirde yatırımcıların bu bloktaki daireleri için otel işletmesinin kısa dönemli kiralama hizmeti verebileceğini kaydetti. Proje içinde yer alacak otellin işletmesiyle ilgili yerli ve yabancı otel gruplarıyla görüşmeler sürüyor.

Enerjide yüzde 40 tasarruf
Future Park İstanbul projesinde akıllı ev otomasyon sistemleri kullanıldığına dikkat çeken Ahmet Temeltaş, bir yandan Future Park İstanbul’da yaşayanların yaşam konforunu yükseltirken, diğer yandan da yüzde 40 enerji tasarrufu yapacaklarını ifade etti.

Future Park, ulaşımın merkezinde
Future Park İstanbul projesinin avantajlı bir konuma sahip olduğunun da altını çizen Ahmet Temeltaş, “Future Park İstanbul metrobüse 500 metre yürüyüş mesafesinde yer alırken, TEM bağlantı yolunun hemen yanında ve İDO Yakuplu iskelesine 5 dakika uzaklıkta yükseliyor. Ayrıca Future Park’ın 5 kilometrelik alanı içerisinde devlet ve özel hastaneleler, devlet ve özel okullar, alışveriş merkezleri ve kamu kurumları bulunuyor” dedi.

Future Park hakkında detaylı bilgi için: www.futurepark.com.tr

Proje Bilgisi: Future Park