Future Park, Dubai'de yatırımcılarla buluştu

Haramidere'de 450 milyon TL'lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Future Park projesi, Cityscape Global 2015'te ziyaretçilerle buluştu.

Future Park, Dubai'de yatırımcılarla buluştu

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2015 etkinliğine Haramidere'de 450 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen Future Park projesiyle katılan Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, yabancıya konut satışının büyük ivme kazandığı bu dönemde, Cityscape Global platformunun önemine dikkat çekti.

Future Park, Dubaili yatırımcının önüne çıktı
Dubai'de gerçekleşen dev etkinlikte yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını ve satış hedeflerine ulaştıklarını belirten İbrahim Genç:

"Fuar döneminde on beş otel odasının satışını yaptık. Otelimizde şu an itibarıyla yüzde 40'lık doluluk oranına ulaştık. Konut bölümünde de gerçekleştirdiğimiz yüzde 20'lik satışın ardından elimizde yüzde 20'lik bur konut stoğunun kaldığını söyleyebiliriz..." dedi. 

Future Park, Dubai'de yatırımcılarla buluştu

Yatırımcılarla görüşmeler sürüyor
Genç, 30 bin metrekarelik bir alana sahip çarşı bölümünün tümünün ve ayrıca 60 odaya tekabül eden 5 katlık kısmının satışıyla ilgili görüşmelerin de sürdüğünü belirtti. 

"Sıcak satışlara ek olarak ticari ilişkileri geliştirme amacıyla geldiğimiz Cityscape fuarında Dubai’de proje geliştirme konusunda önemli ortaklık teklifleri aldık. " şeklinde konuşan Genç, bu tekliflerin önümüzdeki günlerde değerlendirmeye alıncağını üzerinde de durdu. 

Genç inşaat sektörünün katıldığı dev etkinlikte Future Park projesini tanıtmaktan büyük memnuniyet duyduklarını da belirterek, otomosyon sisteminin de ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördüğünü vurguladı. 

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Future Park