Future Park İstanbul, Esenyurt'un ilk ve tek karma projesi

Future Park İstanbul Projesi, Hiper Gayrimenkul tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Konut otel ve AVM’den oluşan bölgedeki ilk karma proje olma özelliğine sahip projede yaklaşık 2000 ünite yer alıyor

Bir buçuk yıl önce inşaatına başlanan Future Park İstanbul Projesi, Hiper Gayrimenkul tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. Konut otel ve AVM’den oluşan bölgedeki ilk karma proje olma özelliğine sahip projede yaklaşık 2000 ünite yer alıyor.

Projeyi doğayla ve çevreyle iç içe bir konsepte gerçekleştirdiklerini vurgulayan Hiper Gayrimenkul Genel Müdürü Ümit Velioğlu, lokasyon olarak da yabancıların ilgisini çeken ulaşımı kolay bir konumda olduklarını belirtti.

2015 sonu ve 2016 başı gibi kademeli olarak projeyi tamamlamayı hedeflediklerini ifade eden Velioğlu, ortalama satış fiyatlarının 2 bin 500 olarak devam ettiğini söyledi. Ticari birimlerin satışına henüz başlamadıklarını kaydeden Velioğlu, önümüzdeki aylarda ticari birimlerin satışı için lansman yapacaklarını açıkladı.

Hiper Gayrimenkul olarak Future Park projesinin ardından yeni projeleri olacağını açıklayan Velioğlu önümüzdeki günlerde gerçekleşecek  Emlak 14 fuarında da yer alacaklarını kaydetti.

 

 

 

Proje Bilgisi: Future Park