Future Park'ta fuara özel indirim

Hiper Gayrimenkul'ün Haramidere'de inşa ettiği Future Park projesi otel bölümü için CNR Emlak Fuarı'na özel yüzde 15 indirime gitme kararı alındı

Future Park'ta fuara özel indirim

Hiper Gayrimenkul tarafından Haramidere'de inşa edilen Future Park projesinde CNR Emlak Fuarı'na özel yüzde 15'lik indirime gitme kararı alındı. Kampanya projenin otel bölümünü kapsayacak.

450 milyon TL'lik yatırım: Future Park
CNR Emlak Fuarı'na katılma kararı alan Hiper Gayrimenkul, fuar süresince Haramidere Parklar Mevkii'nde inşa edilen Future Park projesinin otel bölümüne özel yüzde 15 indirim kararı aldı. Fuarın ilk gününün çok verimli geçtiğini söyleyen Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç, 20 yıllığına isim kullanım hakkının alındığı Hawthorn Suites By Wyndham'da şu an itibarıyla yüzde 45'lik doluluk oranına ulaştıklarını vurguladı. 

Future Park'ta fuara özel indirim

Otel yatırımcılarına tapudan hisse vererek ilerlediklerini ve bu iş modelinde otel yatırımcılarının normal bir rezidans ya da konut yatırımına kıyasla 3 kat daha fazla kira geliri elde edibildiklerini söyleyen Genç, yabancı ülkelerden de yoğun talep aldıklarını belirtti. Genç: 

"Rusya, Azerbaycan ve körfez ülkelerinden Future Park Çarşı için 500’e yakın talep aldık. Sadece projenin değil bölgenin de tek alışveriş merkezi konumunda olan ve çevresindeki diğer yaşam alanlarıyla birlikte yaklaşık 45-50 bin kişiye hizmet vermesi planlanan Çarşı özel lokasyonu ile yatırımcıların dikkatini çekiyor" ifadelerini kullandı. 

Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul 
33 katlı tek blok üzerinde yükselen Hawthorn Suites by Wyndham İstanbul 174 standart, 58 executive ve 11 adet süit odadan oluşuyor. Toplamda 348 odanın yer aldığı projede odaların birleştirilmesiyle değişik boylarda süitler elde edilebiliyor. 

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Future Park