Futurepark Bahreynli yatırımcıyla buluştu

Bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen Bahreyn Gulf Property Show'a katılan Hiper Gayrimenkul, Futurepark'ın otel, konut ve AVM bölümleri için talep topladı

Futurepark Bahreynli yatırımcıyla buluştu

Hiper Gayrimenkul, bu yıl 4. kez gerçekleşen Bahreyn Gulf Property Show'da Futurepark projesini Arap yatırımcıların beğenisine sundu. Firma, fuar süresinde Futurepark'ın otel, konut ve AVM bölümleri için talep topladı.

Futurepark'a büyük ilgi
Bulunduğu bölgenin tek karma projesi olan ve lokasyondaki 30 bini aşkın konutun alışveriş ihtiyacını karşılamayı planlayan AVM'siyle dikkat çeken Futurepark'a fuar süresince iki Katarlı yatırımcıdan teklif geldiği bilgisini veren Hiper Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Genç:

"Bu fuara katılmamızın asıl amacı projemizin AVM kısmını ön plana çıkarmak ve tanıtmaktı.  Fuarın ilk gününde yatırımcılardan AVM ile ilgili aldığımız geri dönüşler öngördüğümüz hedeflere ulaşabileceğimizi gösteriyor" dedi. 

Futurepark projesinde son durum
Futurepark porjesinde doluluk oranının yüzde 55'e ulaştığını, bu başarıda da en büyük payın otel bölümü için Wyndham markası ile yapılan anlaşma olduğu fikrini paylaşan Genç:

"Aralık sonuna kadar otel odalarında yüzde 80 doluluğa ulaşmayı hedefliyoruz. İnşaat seviyesi olarak da otel bloğumuzun genel mekanlarını oluşturan 5 bodrum kat ve oda katlarının 2 katının kaba inşaatı tamamladık” dedi. 

İlk teslimler Aralık'ta
Genç, Konut bölümünde Aralık ayı itibarıyla iki bloğun teslimlerinin gerçekleştirileceğini de aktaran, satışı devam eden 180 konut için cazip ödeme koşullarının da sürdüğünü söyledi. 

Firma Bilgisi: Hiper Gayrimenkul Geliştirme
Proje Bilgisi: Future Park