Fuzul Ev'in yıl sonu hedefi: 30 şube

Fuzul Ev her ay iki yeni şube açarak yıl sonuna dek 30 noktaya ulaşmayı hedefliyor.

Fuzul Ev'in yıl sonu hedefi: 30 şube

1992 yılından beri sektörde faaliyetlerini sürdüren FuzulEv, 2016 yılında önemli bir şubeleşme hedefi belirledi. Bu doğrultuda her ay iki yeni şube açmayı planlayan FuzulEv, yıl sonunda 30 noktaya ulaşacak.

FuzulEv'den şubeleşme atağı
Kolay konut edindirme sistemi ile her aileye faizsiz, kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunan FuzulEv, 2016 yılında da şubeleşme atağını sürdürüyor. Firma sabit gelire sahip olan ve kiradan kurtulmak isteyenler için yüksek geri ödemeler içermeyen cazip imkanlarını Türkiye'nin yeni lokasyonlarına ulaştırma hedefini uygulamaya koydu.  FuzulEv bu ay içerisinde iki yeni şube daha açmayı hedefliyor.

 

Fuzul Ev'in yıl sonu hedefi: 30 şube

 

Kolay ev satın alma imkanları Anadolu'ya yayılacak
Aralarında Ankara ve Mersin gibi illerin de bulunduğu değişik Anadolu şehirlerinde 9 bayi ve 16 şubesi bulunan FuzulEv, 2016 sonuna kadar açacağı 15 yeni şube ile 30 noktaya ulaşacak. FuzulEv böylece kolay konut edinme sistemini Anadolu'nun değişik bölgelerine yaymış olacak.

 

Fuzul Ev'in yıl sonu hedefi: 30 şube

 

1 yılda 21 bayi
Bir yıl içerisinde 21 bayi ve şube sayısına ulaşan FuzulEv yeni şubelerini Diyarbakır, Elazığ, antalya ve İstanbul gibi şehirlerin değişik ilçelerinde hizmete açacak. Firma bu yatırımlarla 400 kişiye daha iş imkanı sunacak.