Fuzul Grup projeleri Paris'te tanıtıldı

Fuzul Grup, aile konsepti ile inşa edilen projelerini Fransa'nın başkenti Paris'te yaşayan Türklerle buluşturdu

Fuzul Grup projeleri Paris'te tanıtıldı

Fuzul Grup, aile konsepti ile inşa ettiği çok sayıda projesini Avrupa'nın önemli merkezlerinden Paris'te yaşayan Türklerle buluşturdu. Türkiye'nin Paris Büyükelçiliği'inde gerçekleştirilen organizasyonda Başakşehir’deki Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Olimpa Rezidans, Evila, Olimpa Park Plus projeleri, Kağıthane’deki Meva Evleri ve Kartal’daki Serrapark Konutları gurbetçilere tanıtıldı. 

Fuzul Grup istihdama katkı sunmaya devam edecek

Türkiye gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından Fuzul Grup, Fransa'nın başkenti Paris'teki Türkiye Paris Büyükelçiliğinde, hayata geçirdiği projelerini tanıttı. Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, şirketin Türkiye'nin geleceğine ve ekonomisine güven duymayı sürdürdüğünü belirterek: "İstanbul’un gelişen ilçelerine, bölgenin en prestijli yaşam merkezlerini inşa ederek, Türkiye’nin geleceğine ve ülkemiz ekonomisine inanan yatırımcı bir grup olarak yolumuza devam ediyoruz. Fuzul Grup olarak ülkemize yeni projelerle yatırım yapmaya, istihdam oluşturmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Parisli Türkler'den Fuzul Grup projelerine yoğun ilgi

1992 yılında geliştirilen ve hizmete alınan Fuzulev sisteminin de tanıtıldığı toplantı, Türk vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 100 bin TL'lik bir konuta 950 TL'den başlayan taksitlerle sahip olma şansı sunan Fuzulev sistemi, ön ödeme, faiz ya da peşinatsız olanakları ile ön plana çıkıyor. İsteyenlere aklındaki ev için peşinat miktarını artırmak suretiyle teslim süresini öne çekme olanağı da sunan Fuzulev Sistemi, ayrıca Çekilişli Konut Edindirme Sistemi ile de teslimattan sonra taksitlerin artması ve borcun erken tamamlanmasına da olanak sağlıyor. Paris'te yaşayan ziyaretçilerden yoğun ilgi gören Fuzulev Sistemi ile ilgili olarak soruları da yanıtlayan Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Eyüp Akbal, bu çalışmanın sabit ve dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak tasarlandığını söyledi. 

Fuzul Grup projeleri

1992 yılında kurulan Fuzul Grup İstanbul'un önemli semtlerinde hayata geçirdiği 10'a yakın konut projesi ile dikkat çekiyor. 2000 yılından bugüne, firmanın yaşanabilir alanlar oluşturmak gayesi ve aile konsepti ile inşa ettiği projelerden bazıları şöyle:

- Başakşehir İlçesinde: “Bizimevler, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Olimpia Park Plus”,
- Kağıthane ilçesinde: “Meva Evleri”,
- Kartal İlçesinde: “Serrapark Konutları”

Firma Bilgisi: Fuzul Grup