Fuzul Grup Türkiye'ye destek oluyor!

Fuzul Grup markası Nevita; Bahreyn ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden büyük yatırımcı gruplarını Türkiye’ye çekiyor

Fuzul Grup Türkiye'ye destek oluyor!

Fuzul Grup markası Nevita; Bahreyn ve Suudi Arabistan gibi ülkelerden büyük yatırımcı gruplarını Türkiye’ye çekiyor. 

Nevita bugüne kadar neler yapt?
Evila, Olimpa Rezidans, Kent Ariva, Olimpa AVM, Meva Evleri ve devam etmekte olan Olimpa Park Plus ile sektörde adından söz ettiren Fuzul Grup, yurt dışında da önemli yatırımlara imza atıyor. Fuzul Grup’un yeni markası Nevita, geçtiğimiz aylarda ilk ofisini Riyad’da açtı. 

Fuzul Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal neler söyledi?
Fuzul Grup Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Akbal konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:
Seçim sonrası süre gelen bir takım belirsizliklere bağlı olarak iç piyasada yazın da verdiği bir rehavetle durgunluk hakim. Fakat yabancı yatırımcı girişi bu durumu etkilemiyor. Yabancı sermayedarlar için İstanbul’da yatırım fırsatları devam ediyor. Özellikle İstanbul’da mega projelerin yer aldığı Başakşehir, Kağıthane, Halkalı, Küçükçekmece gibi Avrupa Yakası’nda belirli bölgelere Körfez sermaye yatırımı sürüyor. Bu da bize doğru yatırımın her zaman sattığının en büyük göstergesi. 

Türkiye her zaman Körfez ülkesi yatırımcıları için ilgi odağı oldu. Ancak bugüne kadar daha çok Katar ve Kuveyt gibi ülkelerin yatırımcıları ülkemize geliyordu. Biz Nevita ile yeni pazarlara da giriş yapmış olduk. Bahreyn ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde büyük yatırım potansiyelleri mevcut. Biz potansiyel taşıyan bu ülkelerin yatırımcılarına ulaşmayı hedefliyoruz. Amacımız sadece Körfez ülkelerinin yatırım grupları ve bağımsız yatırımcılarına konut satmak değil. Aynı zamanda önemli iş ortaklıkları da gerçekleştirmek ve birlikte yeni projelere imza atmayı da hedefliyoruz

Firma Bilgisi: Fuzul Grup